SM-TUPAMÖLKKY ???
Kaikille avoin SM-kisa pelataan Energiahallissa Lahessa.
- kisapaikan osoite Ilmarisentie 3 A, 15200 Lahti 
- pelimuotona tupamölkky
- kaksihenkiset joukkueet
- järjestäjien pakat, nostohanskat mukaan
- osanottomaksu 50 euroa / joukkue
- tulosta tilisiirto: pätäkkätilille.pdf
- pelit klo 10 alkaen
- osanoton varmistus kisapaikalla klo 9.00 - 9.30 
- halli on uusiutunut
- toimivat kahviopalvelut 
 
TURNAUS ON SIIRRETTY !!!
Koronatilanteen takia turnaus on siirretty myöhempään ajankohtaan. Päivämäärä ilmoitetaan myöhemmin.
Mahdollisesti jo maksetut osanottomaksut ovat voimassa, jos joukue haluaa palautuksen, niin tilinumeron voi lähettää Kortteliliigan toimistolle: Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
 
MUKANA KISAAMASSA
 Woodi, Timo Urmas Kemppi/Topi Vihervaara
Talouspaasi, Jari O. Hugg/Antti Lindeman
Iloiset Kulkijattaret, Liisa Hugg/Mari Sormula
Janetzkin MaJa, Jari Haasiatarha/Mari Haasiatarha
AaJii, Antti Hämäläinen/Jukka Reinamo
Team Lokki, Tero Nikki/Marko Lusi
Tre kronor, Janttu Mälkönen/Juhis Mälkönen
Liekin Ketut, Iitti, Veikko Ikonen/Taistolentäjä Pellikka
Liekin Likat, Iitti, Anna Kalliola/Irene Yrjölä
Oppipojat, Hannu Laaksonen/Olli Jokinen
YKK Tase, Taikuri Salonen/Seppo Koivikko
Pörröinen Kuksaus, Kai Oksa/Sökö Soini
Lupsakkaat Lumipantterit, Tampere, Petsku Soininen/Anne Tolonen
I-DOOW, Marko Raisio/Juha Moisio
Koukkupolvet, Heinola, Pasi Tervala/Pekka Pietiläinen
Tarhapöllöt, Sari Teivainen/Mervi "Suunto" Paajanen
KymiKonna, Suvi Soini/Joni Eväkoski
Suvipari, Tipi Tuomola/Jake Ropponen
Team Refla, Pauli Kirves/Simo Saarinen 
Kyminkääläiset, Hyvinkää, Jarno Eväkoski/Jiri Eväkoski
Liekin AnKa, Iitti, Kari Laitinen/Anu Syrjänen
VH, Hollola, Sanna Koskimaa/Ilkka Henrik Horttanainen
OLAhden Kopla, Orimattila, Ville Myllylä/Petteri Rajanummi
Löysät Ranteet, Jani Laakkonen/Timo Rautavirta
Janetzkin Juhanit, Hollola, Timo Juhani Kari/Jarmo Juhani Rantanen
Billy Girls, Hollola, Tiina Saavalainen/Tiia Hiljanen
Mutkakadun mukulat, Jonne Hugg/Anleksi Jundel
KKS-SoTe, Espoo, Soile Lehtonen/Tero Aalle
Billy Boys, Hämeenkoski, Joosua Hiljanen/Jouni Hiljanen
KKS-KuusSeiskat, Espoo, Jukka Hämäläinen/Satu Nurminen-Hämäläinen
AnSa, Hollola, Sakke Oksanen/Anniina Oksanen
Skole 3A, Irwin Salmansuo/
SanDels, Lauri Nirkko/Jake Oksajoki
DingDong, Katja Rajanummi/Sanna Jokinen
= 34
 
ANNA PALAUTETTA
Täytä ja palauta: smpalaute.pdf
 
Hallissa on tunnelmaa ja baanat kondiksessa...