SM-TURNAUS 2019
Energiahalli, Lahti 
Mukana oli 51 joukkuetta.
1) OPPIPOJAT, Iitti
Hannu Laaksonen/Olli Jokinen 
2) KOUKKUPOLVET, Heinola 
Pekka Pietiläinen/Pasi Tervala
3) KYMILÄISET, Kotka 
Marko Timonen/Joni Eväkoski

SM-TURNAUS 2018 
3.11.2018 Energiahalli, Lahti 
Mukana 38 joukkuetta.
1) WOODI, Lahti 
ToivoVihervaara/Timo Kemppi
2) JARMO/HARRI, Lahti 
Jarmo Loikkanen/Harri Voutilainen 
3) JANETZK1 DREAM TEAM, Hollola
Marko Lusi/Timo Karii 

SM-TURNAUS 2017 

4.11.2017 Energiahalli, Lahti
Mukana oli 50 joukkuetta.
1) SANDELS, Nastola 
Lauri Nirkko, Kimmo Nirkko.
2) KARHUKOPLA, Lahti 
Ville Myllylä, Petteri Rajanummi 
3) COBRA, Hyvinkää 
Mika Packalen, Kai Oksa

SM-TURNAUS 2016 
5.11. Energiahalli, Lahti 
Mukana oli 49 joukkuetta. 
1) VH, Hollola
Sanna Koskimaa, Ilkka Henrik Horttanainen 
2) WOODI, Lahti 
Toivo Vihervaara, Timo Kemppi 
3) KARHUKOPLA, Lahti 
Ville Myllylä, Petteri Rajanummi 

SM-TURNAUS 2015 
21.11. Energiahalli, Lahti 
Mukana oli 46 joukkuetta.
1) VETTYNYT HALKO, Hollola 
Sanna Koskimaa, Ilkka Henrik Horttanainen
2) WOODI, Lahti 
Harry Asp, Jake Ropponen 
3) JANETZK1N MAJA, Hollola 
Mari Haasiatarha, Jari Haasiatarha

SM-TURNAUS 2014 
15.11.2014 Energiahalli, Lahti 
Mukana oli 28 joukkuetta.
1) WOODI, Lahti 
Toivo Vihervaara, Timo Kemppi 
2) DDH AURINKOISET, Hollola
Sanna Koskimaa, Ilkka Henrik Horttanainen
3) ORVOKIN OSUMA, Lahti 
Harry Asp, Jake Ropponen

SM-TURNAUS 2013 
26.10.2013 Energiahalli, Lahti 
Mukana oli 21 joukkuetta. 
1) HEINOLAN B-RAPPU, Heinola 
Pasi Tervala, Antton Soini 
2) VETTYNYT HALKO, Hollola 
Sanna Koskimaa, Ilkka Henrik Horttainen
3) JANETZK1 59, Hollola 
Leena Jantunen, Tommi Jantunen 

SM-TURNAUS 2012
24.11.2012 Messilän markkinaravintola, Hollola
Mukana oli 32 joukkuetta.
1) EESTI 
Aarne Kauber, Märt Niinemägi 
2) VETTYNYT HALKO, Hollola 
Sanna Koskimaa, Ilkka Henrik Horttanainen 
3) HEINÄHATUT, Lahti 
Aarre Salmensuo, Antton Soini 

SM-TURNAUS 2011 
19.11.2011 Messilän markkinaravintola, Hollola
Mukana oli 24 joukkuetta.
1) Suvi Soini ja Tero Nikki, Lahti 
2) Ville Laine ja Janne Kuusela, Hollola 
3) Leena Jantunen ja Tuomo Jantunen, Hollola 

SM-TURNAUS 2010 
13.11.2010 Energiahalli, Lahti 
1) EESTI 
Märt Niinemägi, Aarne Kauber
2) PUUHAPUSSI, Helsinki 
Heli Hänninen, Tuomas Harju 
3) KIPEET UKKELIT, Lahti 
Joni Tuomola, Tipi Tuomola

SM-TURNAUS 2009
17.10.2009 Hannunsali, Lahti 
Mukana oli 17 joukkuetta.
1) KEIJU, Lahti 
Keijo Anttila, Juha Keinonen 
2) PIRTIN TIKKA, Hollola
Jari Laine, Anssi Juselius
3) MÖYSÄN MESUT, Lahti 
Harri Voutilainen, Imi Loikkanen