Lahen kortteliliiga ry.                                                       

Ottelutulokset 08.04.2024 11:28

Energiahalli Lohko A

___________________________________________________________________________ 1. kierros 1 EH - Koheltajat 4 - 0 (200 - 60) 2 YKK Taikurit - Fellmanninpuiston Reipas 1 - 3 (149 - 194) 3 Konna & Koukku - Hups 2 - 2 (182 - 156) 4 Liekin Farmi - Lasvel Farmi 3 - 1 (168 - 166) 5 SiTi - LASVEL 2 - 2 (170 - 180) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 6 LASVEL - Liekin Farmi 3 - 1 (188 - 147) 7 Lasvel Farmi - Konna & Koukku 2 - 2 (148 - 175) 8 Hups - YKK Taikurit 2 - 2 (170 - 193) 9 Fellmanninpuiston Reipas - EH 0 - 4 (158 - 200) 10 Koheltajat - Poijjaat 2 - 2 (148 - 186) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 11 Poijjaat - Fellmanninpuiston Reipas 2 - 2 (180 - 143) 12 EH - Hups 4 - 0 (200 - 127) 13 YKK Taikurit - Lasvel Farmi 0 - 4 (124 - 200) 14 Konna & Koukku - LASVEL 1 - 3 (156 - 182) 15 Liekin Farmi - SiTi 1 - 3 (167 - 195) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 16 SiTi - Konna & Koukku 3 - 1 (175 - 160) 17 LASVEL - YKK Taikurit 3 - 1 (164 - 168) 18 Lasvel Farmi - EH 0 - 4 (143 - 200) 19 Hups - Poijjaat 1 - 3 (158 - 181) 20 Fellmanninpuiston Reipas - Koheltajat 3 - 1 (181 - 142) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 21 Koheltajat - Hups 2 - 2 (175 - 169) 22 Poijjaat - Lasvel Farmi 1 - 3 (142 - 182) 23 EH - LASVEL 4 - 0 (200 - 111) 24 YKK Taikurit - SiTi 2 - 2 (165 - 138) 25 Konna & Koukku - Liekin Farmi 4 - 0 (200 - 126) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 26 Liekin Farmi - YKK Taikurit 3 - 1 (177 - 137) 27 SiTi - EH 3 - 1 (195 - 173) 28 LASVEL - Poijjaat 1 - 3 (109 - 191) 29 Lasvel Farmi - Koheltajat 2 - 2 (159 - 173) 30 Hups - Fellmanninpuiston Reipas 2 - 2 (167 - 173) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 31 Fellmanninpuiston Reipas - Lasvel Farmi 0 - 4 ( 83 - 200) 32 Koheltajat - LASVEL 2 - 2 (171 - 145) 33 Poijjaat - SiTi 2 - 2 (174 - 167) 34 EH - Liekin Farmi 1 - 3 (165 - 192) 35 YKK Taikurit - Konna & Koukku 2 - 2 (178 - 138) ___________________________________________________________________________ 8. kierros 36 Konna & Koukku - EH 2 - 2 (189 - 147) 37 Liekin Farmi - Poijjaat 3 - 1 (179 - 153) 38 SiTi - Koheltajat 4 - 0 (200 - 82) 39 LASVEL - Fellmanninpuiston Reipas 4 - 0 (200 - 72) 40 Lasvel Farmi - Hups 3 - 1 (191 - 165) ___________________________________________________________________________ 9. kierros 41 Hups - LASVEL 2 - 2 (165 - 169) 42 Fellmanninpuiston Reipas - SiTi 2 - 2 (159 - 193) 43 Koheltajat - Liekin Farmi 1 - 3 (125 - 188) 44 Poijjaat - Konna & Koukku 3 - 1 (189 - 147) 45 EH - YKK Taikurit 3 - 1 (190 - 121) ___________________________________________________________________________ 10. kierros 46 YKK Taikurit - Poijjaat 0 - 4 (117 - 200) 47 Konna & Koukku - Koheltajat 4 - 0 (200 - 140) 48 Liekin Farmi - Fellmanninpuiston Reipas 2 - 2 (186 - 142) 49 SiTi - Hups 2 - 2 (167 - 152) 50 LASVEL - Lasvel Farmi 4 - 0 (200 - 164) ___________________________________________________________________________ 11. kierros 51 Lasvel Farmi - SiTi 1 - 3 (147 - 160) 52 Hups - Liekin Farmi 0 - 4 ( 78 - 200) 53 Fellmanninpuiston Reipas - Konna & Koukku 2 - 2 (163 - 163) 54 Koheltajat - YKK Taikurit 1 - 3 (188 - 188) 55 Poijjaat - EH 0 - 4 ( 87 - 200)

Energiahalli Lohko B

___________________________________________________________________________ 1. kierros 56 Kipeet Ukkelit - Varma Kakkonen 3 - 1 (198 - 159) 57 MC Peluri - Maestro 1 - 3 (163 - 188) 58 Liekki - YKK 2 - 2 (158 - 181) 59 LaHo - Kaato 2 - 2 (169 - 162) 60 Team Kaatajat - Assan Ball 4 - 0 (200 - 78) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 61 Varma Kakkonen - Team Kaatajat 1 - 3 (167 - 188) 62 Assan Ball - LaHo 1 - 3 (142 - 188) 63 Kaato - Liekki 3 - 1 (193 - 136) 64 YKK - MC Peluri 2 - 2 (186 - 178) 65 Maestro - Kipeet Ukkelit 3 - 1 (180 - 133) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 66 Varma Kakkonen - Maestro 1 - 3 (146 - 182) 67 Kipeet Ukkelit - YKK 3 - 1 (171 - 170) 68 MC Peluri - Kaato 2 - 2 (166 - 175) 69 Liekki - Assan Ball 3 - 1 (190 - 148) 70 LaHo - Team Kaatajat 2 - 2 (173 - 160) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 71 LaHo - Varma Kakkonen 3 - 1 (195 - 139) 72 Team Kaatajat - Liekki 1 - 3 (177 - 189) 73 Assan Ball - MC Peluri 1 - 3 (131 - 180) 74 Kaato - Kipeet Ukkelit 3 - 1 (186 - 147) 75 YKK - Maestro 1 - 3 (146 - 180) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 76 YKK - Varma Kakkonen 4 - 0 (200 - 146) 77 Maestro - Kaato 3 - 1 (189 - 154) 78 Kipeet Ukkelit - Assan Ball 3 - 1 (190 - 148) 79 MC Peluri - Team Kaatajat 3 - 1 (183 - 139) 80 Liekki - LaHo 0 - 4 (130 - 200) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 81 Varma Kakkonen - Liekki 1 - 3 (157 - 191) 82 LaHo - MC Peluri 1 - 3 (100 - 172) 83 Team Kaatajat - Kipeet Ukkelit 3 - 1 (178 - 127) 84 Assan Ball - Maestro 0 - 4 ( 98 - 200) 85 Kaato - YKK 3 - 1 (176 - 149) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 86 Varma Kakkonen - Kaato 2 - 2 (191 - 169) 87 YKK - Assan Ball 4 - 0 (200 - 98) 88 Maestro - Team Kaatajat 2 - 2 (185 - 143) 89 Kipeet Ukkelit - LaHo 2 - 2 (182 - 159) 90 MC Peluri - Liekki 3 - 1 (185 - 151) ___________________________________________________________________________ 8. kierros 91 MC Peluri - Varma Kakkonen 3 - 1 (192 - 118) 92 Liekki - Kipeet Ukkelit 1 - 3 (138 - 166) 93 LaHo - Maestro 2 - 2 (157 - 143) 94 Team Kaatajat - YKK 2 - 2 (168 - 169) 95 Assan Ball - Kaato 2 - 2 (154 - 175) ___________________________________________________________________________ 9. kierros 96 Assan Ball - Varma Kakkonen 1 - 3 (142 - 174) 97 Kaato - Team Kaatajat 3 - 1 (150 - 158) 98 YKK - LaHo 3 - 1 (197 - 141) 99 Maestro - Liekki 2 - 2 (159 - 133) 100 Kipeet Ukkelit - MC Peluri 2 - 2 (158 - 180)

Muurainkatu Lohko A

___________________________________________________________________________ 1. kierros 101 Fellmanninpuiston Reipas - Maestro 0 - 4 (132 - 200) 102 MustaSurma - W&W 2 - 2 (171 - 171) 103 Hups - SanDels 2 - 2 (166 - 178) 104 Kartanon Mölkky - Jortsun Lohet 3 - 1 (193 - 128) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 105 Kartanon Mölkky - Maestro 1 - 3 (160 - 190) 106 Jortsun Lohet - Hups 2 - 2 (144 - 171) 107 SanDels - MustaSurma 3 - 1 (179 - 156) 108 W&W - Fellmanninpuiston Reipas 3 - 1 (181 - 151) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 109 Maestro - W&W 3 - 1 (189 - 140) 110 Fellmanninpuiston Reipas - SanDels 2 - 2 (155 - 183) 111 MustaSurma - Jortsun Lohet 1 - 3 (170 - 166) 112 Hups - Kartanon Mölkky 2 - 2 (169 - 173) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 113 SanDels - Maestro 3 - 1 (192 - 160) 114 W&W - Jortsun Lohet 2 - 2 (163 - 140) 115 Fellmanninpuiston Reipas - Kartanon Mölkky 1 - 3 (128 - 185) 116 MustaSurma - Hups 1 - 3 (117 - 177) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 117 Maestro - Hups 1 - 3 (162 - 174) 118 Kartanon Mölkky - MustaSurma 2 - 2 (157 - 170) 119 Jortsun Lohet - Fellmanninpuiston Reipas 4 - 0 (200 - 151) 120 SanDels - W&W 2 - 2 (171 - 175) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 121 MustaSurma - Maestro 1 - 3 (134 - 188) 122 Hups - Fellmanninpuiston Reipas 3 - 1 (190 - 168) 123 Kartanon Mölkky - W&W 1 - 3 (127 - 193) 124 Jortsun Lohet - SanDels 1 - 3 (136 - 174) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 125 Maestro - Jortsun Lohet 4 - 0 (200 - 105) 126 SanDels - Kartanon Mölkky 4 - 0 (200 - 151) 127 W&W - Hups 3 - 1 (188 - 134) 128 Fellmanninpuiston Reipas - MustaSurma 3 - 1 (156 - 123)

Muurainkatu Lohko B

___________________________________________________________________________ 1. kierros 129 Ruutiukot - Team Lokki 2 - 2 (156 - 179) 130 Circus maximus - Koheltajat 4 - 0 (200 - 129) 131 The Pakka - Tappara 2 2 - 2 (177 - 161) 132 Billy Boys - Kirikuja 4 - 0 (200 - 143) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 133 Billy Boys - Team Lokki 3 - 1 (190 - 173) 134 Kirikuja - The Pakka 1 - 3 (168 - 189) 135 Tappara 2 - Circus maximus 1 - 3 (159 - 187) 136 Koheltajat - Ruutiukot 1 - 3 (150 - 150) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 137 Team Lokki - Koheltajat 4 - 0 (200 - 123) 138 Ruutiukot - Tappara 2 3 - 1 (188 - 138) 139 Circus maximus - Kirikuja 4 - 0 (200 - 117) 140 The Pakka - Billy Boys 1 - 3 (158 - 199) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 141 Tappara 2 - Team Lokki 0 - 4 (126 - 200) 142 Koheltajat - Kirikuja 0 - 4 (131 - 200) 143 Ruutiukot - Billy Boys 0 - 4 (145 - 200) 144 Circus maximus - The Pakka 2 - 2 (174 - 164) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 145 Team Lokki - The Pakka 4 - 0 (200 - 151) 146 Billy Boys - Circus maximus 2 - 2 (170 - 169) 147 Kirikuja - Ruutiukot 3 - 1 (184 - 178) 148 Tappara 2 - Koheltajat 4 - 0 (200 - 118) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 149 Circus maximus - Team Lokki 4 - 0 (200 - 159) 150 The Pakka - Ruutiukot 3 - 1 (191 - 173) 151 Billy Boys - Koheltajat 2 - 2 (187 - 159) 152 Kirikuja - Tappara 2 0 - 4 (134 - 200) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 153 Team Lokki - Kirikuja 3 - 1 (196 - 146) 154 Tappara 2 - Billy Boys 1 - 3 (147 - 188) 155 Koheltajat - The Pakka 1 - 3 (171 - 169) 156 Ruutiukot - Circus maximus 1 - 3 (160 - 189)

Muurainkatu Lohko C

___________________________________________________________________________ 1. kierros 157 Jeggu - MC Peluri 2 - 2 (152 - 174) 158 Kaameet Apinat - MuKi 1 - 3 (176 - 181) 159 SiTi - Lahden Kattohuolto 3 - 1 (193 - 172) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 160 Lahden Kattohuolto - Kaameet Apinat 0 - 4 (124 - 200) 161 MuKi - Jeggu 2 - 2 (152 - 177) 162 MC Peluri - EH 1 - 3 (154 - 188) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 163 EH - MuKi 4 - 0 (200 - 123) 164 Jeggu - Lahden Kattohuolto 2 - 2 (175 - 173) 165 Kaameet Apinat - SiTi 3 - 1 (179 - 169) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 166 SiTi - Jeggu 0 - 4 (174 - 200) 167 Lahden Kattohuolto - EH 2 - 2 (164 - 175) 168 MuKi - MC Peluri 0 - 4 ( 96 - 200) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 169 MC Peluri - Lahden Kattohuolto 2 - 2 (182 - 176) 170 EH - SiTi 4 - 0 (200 - 117) 171 Jeggu - Kaameet Apinat 1 - 3 (181 - 196) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 172 Kaameet Apinat - EH 2 - 2 (128 - 187) 173 SiTi - MC Peluri 2 - 2 (185 - 183) 174 Lahden Kattohuolto - MuKi 3 - 1 (194 - 137) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 175 MuKi - SiTi 2 - 2 (168 - 175) 176 MC Peluri - Kaameet Apinat 2 - 2 (188 - 178) 177 EH - Jeggu 3 - 1 (195 - 149)

Energiahalli Ykkönen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 178 LaHo - SiTi 3 - 1 (175 - 162) 179 EH - Kipeet Ukkelit 4 - 0 (200 - 133) 180 LASVEL - Kaato 3 - 1 (150 - 97) 181 Liekin Farmi - MC Peluri 2 - 2 (161 - 173) 182 Poijjaat - Maestro 1 - 3 (147 - 185) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 183 SiTi - Poijjaat 1 - 3 (164 - 198) 184 Maestro - Liekin Farmi 2 - 2 (152 - 166) 185 MC Peluri - LASVEL 3 - 1 (180 - 147) 186 Kaato - EH 1 - 3 (165 - 194) 187 Kipeet Ukkelit - LaHo 4 - 0 (200 - 139) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 188 SiTi - Kipeet Ukkelit 2 - 2 (164 - 185) 189 LaHo - Kaato 3 - 1 (192 - 162) 190 EH - MC Peluri 2 - 2 (155 - 182) 191 LASVEL - Maestro 2 - 2 (174 - 151) 192 Liekin Farmi - Poijjaat 3 - 1 (193 - 151) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 193 Liekin Farmi - SiTi 3 - 1 (190 - 142) 194 Poijjaat - LASVEL 2 - 2 (143 - 171) 195 Maestro - EH 2 - 2 (171 - 168) 196 MC Peluri - LaHo 0 - 4 (141 - 200) 197 Kaato - Kipeet Ukkelit 3 - 1 (181 - 153) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 198 Kaato - SiTi 4 - 0 (200 - 113) 199 Kipeet Ukkelit - MC Peluri 2 - 2 (163 - 161) 200 LaHo - Maestro 1 - 3 (165 - 192) 201 EH - Poijjaat 3 - 1 (181 - 161) 202 LASVEL - Liekin Farmi 2 - 2 (168 - 163) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 203 SiTi - LASVEL 1 - 3 (136 - 188) 204 Liekin Farmi - EH 3 - 1 (164 - 168) 205 Poijjaat - LaHo 2 - 2 (179 - 176) 206 Maestro - Kipeet Ukkelit 2 - 2 (189 - 176) 207 MC Peluri - Kaato 1 - 3 (160 - 182) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 208 SiTi - MC Peluri 3 - 1 (180 - 163) 209 Kaato - Maestro 1 - 3 (168 - 171) 210 Kipeet Ukkelit - Poijjaat 1 - 3 (183 - 180) 211 LaHo - Liekin Farmi 1 - 3 (167 - 191) 212 EH - LASVEL 2 - 2 (177 - 156) ___________________________________________________________________________ 8. kierros 213 EH - SiTi 3 - 1 (197 - 131) 214 LASVEL - LaHo 4 - 0 (200 - 123) 215 Liekin Farmi - Kipeet Ukkelit 0 - 4 (182 - 200) 216 Poijjaat - Kaato 1 - 3 (166 - 193) 217 Maestro - MC Peluri 2 - 2 (181 - 163) ___________________________________________________________________________ 9. kierros 218 Maestro - SiTi 4 - 0 (200 - 126) 219 MC Peluri - Poijjaat 3 - 1 (188 - 175) 220 Kaato - Liekin Farmi 2 - 2 (161 - 188) 221 Kipeet Ukkelit - LASVEL 2 - 2 (151 - 180) 222 LaHo - EH 2 - 2 (181 - 181)

Energiahalli Kakkonen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 223 Assan Ball - Konna & Koukku 0 - 4 ( 98 - 200) 224 Varma Kakkonen - Fellmanninpuiston Reipas 1 - 3 (158 - 194) 225 Liekki - Hups 3 - 1 (178 - 128) 226 Team Kaatajat - YKK Taikurit 2 - 2 (171 - 169) 227 YKK - Koheltajat 3 - 1 (188 - 135) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 228 Koheltajat - Team Kaatajat 0 - 4 (147 - 200) 229 YKK Taikurit - Liekki 1 - 3 (122 - 179) 230 Hups - Varma Kakkonen 0 - 4 (137 - 200) 231 Fellmanninpuiston Reipas - Assan Ball 3 - 1 (188 - 90) 232 Konna & Koukku - Lasvel Farmi 2 - 2 (186 - 178) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 233 Lasvel Farmi - Fellmanninpuiston Reipas 2 - 2 (146 - 171) 234 Assan Ball - Hups 2 - 2 (167 - 179) 235 Varma Kakkonen - YKK Taikurit 3 - 1 (195 - 144) 236 Liekki - Koheltajat 4 - 0 (200 - 87) 237 Team Kaatajat - YKK 3 - 1 (193 - 172) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 238 YKK - Liekki 3 - 1 (188 - 169) 239 Koheltajat - Varma Kakkonen 1 - 3 (114 - 171) 240 YKK Taikurit - Assan Ball 4 - 0 (200 - 93) 241 Hups - Lasvel Farmi 1 - 3 (125 - 150) 242 Fellmanninpuiston Reipas - Konna & Koukku 3 - 1 (190 - 122) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 243 Konna & Koukku - Hups 2 - 2 (100 - 158) 244 Lasvel Farmi - YKK Taikurit 2 - 2 (173 - 180) 245 Assan Ball - Koheltajat 2 - 2 (134 - 144) 246 Varma Kakkonen - YKK 2 - 2 (131 - 181) 247 Liekki - Team Kaatajat 2 - 2 (160 - 175) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 248 Team Kaatajat - Varma Kakkonen 3 - 1 (191 - 123) 249 YKK - Assan Ball 3 - 1 (190 - 125) 250 Koheltajat - Lasvel Farmi 2 - 2 (138 - 178) 251 YKK Taikurit - Konna & Koukku 4 - 0 (200 - 170) 252 Hups - Fellmanninpuiston Reipas 3 - 1 (191 - 160) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 253 Fellmanninpuiston Reipas - YKK Taikurit 3 - 1 (174 - 132) 254 Konna & Koukku - Koheltajat 4 - 0 (200 - 157) 255 Lasvel Farmi - YKK 1 - 3 (113 - 193) 256 Assan Ball - Team Kaatajat 0 - 4 (106 - 200) 257 Varma Kakkonen - Liekki 2 - 2 (177 - 188) ___________________________________________________________________________ 8. kierros 258 Liekki - Assan Ball 1 - 3 (159 - 179) 259 Team Kaatajat - Lasvel Farmi 2 - 2 (160 - 148) 260 YKK - Konna & Koukku 2 - 2 (172 - 167) 261 Koheltajat - Fellmanninpuiston Reipas 4 - 0 (200 - 81) 262 YKK Taikurit - Hups 2 - 2 (158 - 161) ___________________________________________________________________________ 9. kierros 263 Hups - Koheltajat 3 - 1 (185 - 126) 264 Fellmanninpuiston Reipas - YKK 2 - 2 (178 - 184) 265 Konna & Koukku - Team Kaatajat 2 - 2 (168 - 187) 266 Lasvel Farmi - Liekki 3 - 1 (194 - 154) 267 Assan Ball - Varma Kakkonen 2 - 2 (153 - 166) ___________________________________________________________________________ 10. kierros 268 Varma Kakkonen - Lasvel Farmi 2 - 2 (170 - 161) 269 Liekki - Konna & Koukku 1 - 3 (150 - 179) 270 Team Kaatajat - Fellmanninpuiston Reipas 2 - 2 (148 - 161) 271 YKK - Hups 4 - 0 (200 - 119) 272 Koheltajat - YKK Taikurit 3 - 1 (197 - 79) ___________________________________________________________________________ 11. kierros 273 YKK Taikurit - YKK 1 - 3 (151 - 184) 274 Hups - Team Kaatajat 3 - 1 (196 - 172) 275 Fellmanninpuiston Reipas - Liekki 1 - 3 (156 - 195) 276 Konna & Koukku - Varma Kakkonen 2 - 2 (164 - 169) 277 Lasvel Farmi - Assan Ball 3 - 1 (178 - 134)

Muurainkatu Ykkönen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 286 Circus maximus - SanDels 1 - 3 (161 - 184) 287 MC Peluri - Maestro 1 - 3 (152 - 194) 288 Team Lokki - Jeggu 4 - 0 (200 - 126) 289 W&W - The Pakka 1 - 3 (162 - 185) 290 EH - Hups 2 - 2 (189 - 180) 291 Billy Boys - Kaameet Apinat 4 - 0 (200 - 114) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 292 Billy Boys - SanDels 4 - 0 (200 - 129) 293 Kaameet Apinat - EH 0 - 4 (103 - 200) 294 Hups - W&W 3 - 1 (192 - 159) 295 The Pakka - Team Lokki 1 - 3 (182 - 150) 296 Jeggu - MC Peluri 1 - 3 (123 - 191) 297 Maestro - Circus maximus 3 - 1 (184 - 166) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 298 SanDels - Maestro 0 - 4 (150 - 200) 299 Circus maximus - Jeggu 3 - 1 (191 - 162) 300 MC Peluri - The Pakka 3 - 1 (188 - 186) 301 Team Lokki - Hups 4 - 0 (200 - 151) 302 W&W - Kaameet Apinat 2 - 2 (141 - 188) 303 EH - Billy Boys 2 - 2 (170 - 180) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 304 Hups - SanDels 2 - 2 (121 - 162) 305 The Pakka - Kaameet Apinat 2 - 2 (170 - 172) 306 Jeggu - Billy Boys 1 - 3 (163 - 194) 307 Maestro - EH 3 - 1 (195 - 170) 308 Circus maximus - W&W 4 - 0 (200 - 121) 309 MC Peluri - Team Lokki 1 - 3 (169 - 197) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 310 SanDels - EH 2 - 2 (162 - 181) 311 Billy Boys - W&W 4 - 0 (200 - 162) 312 Kaameet Apinat - Team Lokki 1 - 3 (144 - 197) 313 Hups - MC Peluri 2 - 2 (182 - 182) 314 The Pakka - Circus maximus 2 - 2 (192 - 178) 315 Jeggu - Maestro 0 - 4 (141 - 200) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 316 Jeggu - SanDels 2 - 2 (164 - 179) 317 Maestro - The Pakka 1 - 3 (151 - 179) 318 Circus maximus - Hups 3 - 1 (190 - 154) 319 MC Peluri - Kaameet Apinat 2 - 2 (158 - 147) 320 Team Lokki - Billy Boys 0 - 4 (109 - 200) 321 W&W - EH 1 - 3 (158 - 193) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 322 SanDels - Kaameet Apinat 0 - 4 ( 0 - 200) Luov. 323 Hups - Billy Boys 0 - 4 (166 - 200) 324 The Pakka - EH 0 - 4 (186 - 200) 325 Jeggu - W&W 3 - 1 (175 - 173) 326 Maestro - Team Lokki 2 - 2 (184 - 175) 327 Circus maximus - MC Peluri 2 - 2 (174 - 173) ___________________________________________________________________________ 8. kierros 328 W&W - SanDels 3 - 1 (193 - 121) 329 EH - Team Lokki 2 - 2 (170 - 169) 330 Billy Boys - MC Peluri 2 - 2 (179 - 180) 331 Kaameet Apinat - Circus maximus 1 - 3 (154 - 192) 332 Hups - Maestro 1 - 3 (169 - 188) 333 The Pakka - Jeggu 3 - 1 (195 - 158) ___________________________________________________________________________ 9. kierros 334 SanDels - The Pakka 0 - 4 (148 - 200) 335 Jeggu - Hups 2 - 2 (169 - 134) 336 Maestro - Kaameet Apinat 3 - 1 (190 - 166) 337 Circus maximus - Billy Boys 4 - 0 (200 - 132) 338 MC Peluri - EH 1 - 3 (139 - 183) 339 Team Lokki - W&W 4 - 0 (200 - 133) ___________________________________________________________________________ 10. kierros 340 MC Peluri - SanDels 4 - 0 (200 - 0) Luov. 341 Team Lokki - Circus maximus 1 - 3 (129 - 179) 342 W&W - Maestro 1 - 3 (153 - 176) 343 EH - Jeggu 3 - 1 (176 - 151) 344 Billy Boys - The Pakka 2 - 2 (186 - 173) 345 Kaameet Apinat - Hups 3 - 1 (195 - 132) ___________________________________________________________________________ 11. kierros 346 SanDels - Team Lokki 0 - 4 ( 0 - 200) Luov. 347 W&W - MC Peluri 0 - 4 (155 - 200) 348 EH - Circus maximus 3 - 1 (188 - 156) 349 Billy Boys - Maestro 2 - 2 (174 - 190) 350 Kaameet Apinat - Jeggu 2 - 2 (183 - 168) 351 Hups - The Pakka 1 - 3 (165 - 181)

Muurainkatu Kakkonen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 352 Tappara 2 - MuKi 2 - 2 (183 - 157) 353 Jortsun Lohet - Kirikuja 1 - 3 (143 - 186) 354 Lahden Kattohuolto - Fellmanninpuiston Reipas 3 - 1 (193 - 156) 355 Koheltajat - SiTi 2 - 2 (179 - 178) 356 MustaSurma - Ruutiukot 2 - 2 (140 - 155) ___________________________________________________________________________ 2. kierros 357 Ruutiukot - Koheltajat 3 - 1 (195 - 170) 358 SiTi - Lahden Kattohuolto 4 - 0 (200 - 137) 359 Fellmanninpuiston Reipas - Jortsun Lohet 1 - 3 (148 - 188) 360 Kirikuja - Tappara 2 1 - 3 (157 - 175) 361 MuKi - Kartanon Mölkky 1 - 3 (147 - 182) ___________________________________________________________________________ 3. kierros 362 Kartanon Mölkky - Kirikuja 3 - 1 (194 - 122) 363 Tappara 2 - Fellmanninpuiston Reipas 2 - 2 (128 - 163) 364 Jortsun Lohet - SiTi 0 - 4 (124 - 200) 365 Lahden Kattohuolto - Ruutiukot 1 - 3 (143 - 188) 366 Koheltajat - MustaSurma 1 - 3 (148 - 191) ___________________________________________________________________________ 4. kierros 367 MustaSurma - Lahden Kattohuolto 2 - 2 (173 - 178) 368 Ruutiukot - Jortsun Lohet 3 - 1 (191 - 157) 369 SiTi - Tappara 2 2 - 2 (167 - 177) 370 Fellmanninpuiston Reipas - Kartanon Mölkky 2 - 2 (185 - 183) 371 Kirikuja - MuKi 2 - 2 (167 - 174) ___________________________________________________________________________ 5. kierros 372 MuKi - Fellmanninpuiston Reipas 4 - 0 (200 - 169) 373 Kartanon Mölkky - SiTi 1 - 3 (160 - 175) 374 Tappara 2 - Ruutiukot 2 - 2 (163 - 164) 375 Jortsun Lohet - MustaSurma 2 - 2 (158 - 177) 376 Lahden Kattohuolto - Koheltajat 3 - 1 (197 - 177) ___________________________________________________________________________ 6. kierros 377 Koheltajat - Jortsun Lohet 4 - 0 (200 - 164) 378 MustaSurma - Tappara 2 3 - 1 (189 - 138) 379 Ruutiukot - Kartanon Mölkky 1 - 3 (146 - 175) 380 SiTi - MuKi 3 - 1 (198 - 136) 381 Fellmanninpuiston Reipas - Kirikuja 2 - 2 (177 - 167) ___________________________________________________________________________ 7. kierros 382 Kirikuja - SiTi 2 - 2 (184 - 189) 383 MuKi - Ruutiukot 2 - 2 (169 - 155) 384 Kartanon Mölkky - MustaSurma 3 - 1 (191 - 154) 385 Tappara 2 - Koheltajat 2 - 2 (157 - 161) 386 Jortsun Lohet - Lahden Kattohuolto 2 - 2 (146 - 190) ___________________________________________________________________________ 8. kierros 387 Lahden Kattohuolto - Tappara 2 4 - 0 (200 - 149) 388 Koheltajat - Kartanon Mölkky 1 - 3 (143 - 167) 389 MustaSurma - MuKi 3 - 1 (180 - 140) 390 Ruutiukot - Kirikuja 1 - 3 (173 - 196) 391 SiTi - Fellmanninpuiston Reipas 3 - 1 (190 - 159) ___________________________________________________________________________ 9. kierros 392 Fellmanninpuiston Reipas - Ruutiukot 4 - 0 (200 - 161) 393 Kirikuja - MustaSurma 1 - 3 (153 - 169) 394 MuKi - Koheltajat 4 - 0 (200 - 127) 395 Kartanon Mölkky - Lahden Kattohuolto 3 - 1 (188 - 135) 396 Tappara 2 - Jortsun Lohet 2 - 2 (161 - 179) ___________________________________________________________________________ 10. kierros 397 Jortsun Lohet - Kartanon Mölkky 3 - 1 (197 - 126) 398 Lahden Kattohuolto - MuKi 3 - 1 (192 - 118) 399 Koheltajat - Kirikuja 0 - 4 (121 - 200) 400 MustaSurma - Fellmanninpuiston Reipas 3 - 1 (181 - 176) 401 Ruutiukot - SiTi 1 - 3 (148 - 190) ___________________________________________________________________________ 11. kierros 402 SiTi - MustaSurma 3 - 1 (189 - 106) 403 Fellmanninpuiston Reipas - Koheltajat 1 - 3 (158 - 193) 404 Kirikuja - Lahden Kattohuolto 1 - 3 (145 - 194) 405 MuKi - Jortsun Lohet 3 - 1 (188 - 158) 406 Kartanon Mölkky - Tappara 2 1 - 3 (169 - 183)

Energiahalli välierät

___________________________________________________________________________ 1. kierros 278 Maestro - LASVEL 1 - 3 (130 - 168) 279 Liekin Farmi - EH 3 - 1 (192 - 175) 280 YKK - Fellmanninpuiston Reipas 2 - 3 (210 - 238) 281 Team Kaatajat - Lasvel Farmi 1 - 3 (184 - 182)

Energiahalli Ykkönen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 282 Maestro - EH 1 - 3 (183 - 176)

Energiahalli Ykkönen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 283 LASVEL - Liekin Farmi 3 - 1 (197 - 154)

Energiahalli Kakkonen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 284 YKK - Team Kaatajat 3 - 2 (196 - 218)

Energiahalli Kakkonen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 285 Fellmanninpuiston Reipas - Lasvel Farmi 3 - 1 (170 - 168)

Muurainkatu välierät

___________________________________________________________________________ 1. kierros 407 Maestro - Team Lokki 3 - 0 (150 - 124) 408 Billy Boys - EH 2 - 3 (200 - 237) 409 SiTi - Lahden Kattohuolto 3 - 2 (232 - 203) 410 Kartanon Mölkky - MustaSurma 0 - 3 (103 - 150)

Muurainkatu Ykkönen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 411 Team Lokki - Billy Boys 3 - 1 (196 - 177)

Muurainkatu Ykkönen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 412 Maestro - EH 1 - 3 (165 - 198)

Muurainkatu Kakkonen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 413 Lahden Konehuolto - Kartanon Mölkky 3 - 0 (150 - 117)

Muurainkatu Kakkonen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 414 SiTi - MustaSurma 0 - 3 ( 86 - 150)