Lahen kortteliliiga ry.                                                       

Ottelutulokset 17.06.2022 13:30

Alkusarja A-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 1 Billy Boys - Team Lokki 3 - 1 (188 - 169) 2 Team Tuppi - Tarkkis 4 - 0 (200 - 146) 3 FB Beach - Tapparan Helmarit 0 - 4 (111 - 200) 4 Pakka - SanDels 2 - 2 (186 - 182) 5 Jessen Viiva - Loukku 2 - 2 (156 - 142) 6 Nollatoleranssi - VTR 3 - 1 (192 - 168) ______________________________________________________________________________ 2. kierros 7 Nollatoleranssi - Team Lokki 2 - 2 (181 - 183) 8 VTR - Jessen Viiva 0 - 4 (149 - 200) 9 Loukku - Pakka 3 - 1 (182 - 131) 10 SanDels - FB Beach 4 - 0 (200 - 132) 11 Tapparan Helmarit - Team Tuppi 0 - 4 (151 - 200) 12 Tarkkis - Billy Boys 0 - 4 (122 - 200) ______________________________________________________________________________ 3. kierros 13 Team Lokki - Tarkkis 4 - 0 (200 - 120) 14 Billy Boys - Tapparan Helmarit 3 - 1 (188 - 117) 15 Team Tuppi - SanDels 3 - 1 (189 - 181) 16 FB Beach - Loukku 0 - 4 (127 - 200) 17 Pakka - VTR 3 - 1 (193 - 165) 18 Jessen Viiva - Nollatoleranssi 3 - 1 (185 - 184) ______________________________________________________________________________ 4. kierros 19 Loukku - Team Lokki 2 - 2 (169 - 177) 20 SanDels - VTR 4 - 0 (200 - 128) 21 Tapparan Helmarit - Nollatoleranssi 2 - 2 (151 - 181) 22 Tarkkis - Jessen Viiva 1 - 3 (159 - 195) 23 Billy Boys - Pakka 2 - 2 (179 - 188) 24 Team Tuppi - FB Beach 4 - 0 (200 - 122) ______________________________________________________________________________ 5. kierros 25 Team Lokki - Jessen Viiva 1 - 3 (148 - 180) 26 Nollatoleranssi - Pakka 4 - 0 (200 - 139) 27 VTR - FB Beach 2 - 2 (173 - 169) 28 Loukku - Team Tuppi 2 - 2 (151 - 178) 29 SanDels - Billy Boys 3 - 1 (193 - 140) 30 Tapparan Helmarit - Tarkkis 2 - 2 (183 - 189) ______________________________________________________________________________ 6. kierros 31 Tapparan Helmarit - Team Lokki 1 - 3 (146 - 192) 32 Tarkkis - SanDels 2 - 2 (167 - 181) 33 Billy Boys - Loukku 3 - 1 (197 - 167) 34 Team Tuppi - VTR 2 - 2 (162 - 165) 35 FB Beach - Nollatoleranssi 0 - 4 (127 - 200) 36 Pakka - Jessen Viiva 1 - 3 (170 - 184) ______________________________________________________________________________ 7. kierros 37 Team Lokki - VTR 3 - 1 (191 - 156) 38 Loukku - Nollatoleranssi 2 - 2 (173 - 180) 39 SanDels - Jessen Viiva 3 - 1 (189 - 148) 40 Tapparan Helmarit - Pakka 2 - 2 (166 - 187) 41 Tarkkis - FB Beach 2 - 2 (178 - 125) 42 Billy Boys - Team Tuppi 3 - 1 (185 - 170) ______________________________________________________________________________ 8. kierros 43 Pakka - Team Lokki 3 - 1 (182 - 173) 44 Jessen Viiva - FB Beach 3 - 1 (188 - 142) 45 Nollatoleranssi - Team Tuppi 1 - 3 (168 - 193) 46 VTR - Billy Boys 0 - 4 (123 - 200) 47 Loukku - Tarkkis 3 - 1 (171 - 176) 48 SanDels - Tapparan Helmarit 3 - 1 (190 - 146) ______________________________________________________________________________ 9. kierros 49 Team Lokki - SanDels 1 - 3 (167 - 191) 50 Tapparan Helmarit - Loukku 2 - 2 (158 - 181) 51 Tarkkis - VTR 0 - 4 (141 - 200) 52 Billy Boys - Nollatoleranssi 2 - 2 (172 - 170) 53 Team Tuppi - Jessen Viiva 2 - 2 (139 - 176) 54 FB Beach - Pakka 2 - 2 (183 - 164) ______________________________________________________________________________ 10. kierros 55 Team Tuppi - Team Lokki 2 - 2 (171 - 180) 56 FB Beach - Billy Boys 0 - 4 (119 - 200) 57 Pakka - Tarkkis 1 - 3 (175 - 192) 58 Jessen Viiva - Tapparan Helmarit 2 - 2 (178 - 179) 59 Nollatoleranssi - SanDels 2 - 2 (180 - 170) 60 VTR - Loukku 1 - 3 (158 - 183) ______________________________________________________________________________ 11. kierros 61 Team Lokki - FB Beach 3 - 1 (188 - 134) 62 Pakka - Team Tuppi 1 - 3 (156 - 180) 63 Jessen Viiva - Billy Boys 1 - 3 (146 - 181) 64 Nollatoleranssi - Tarkkis 3 - 1 (150 - 156) 65 VTR - Tapparan Helmarit 1 - 3 (136 - 192) 66 Loukku - SanDels 1 - 3 (160 - 190)

Alkusarja B-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 67 Konna&Koukku - Liekinheittäjät 2 - 2 (162 - 176) 68 Poijjaat - Sampot 2 - 2 (163 - 169) 69 HMS Terassimölkky - Ns.Liekki 2 - 2 (171 - 139) 70 Varma kakkonen - Mölkvistit 4 - 0 (200 - 115) 71 Säkä Team - Team Tappara 1 - 3 (137 - 175) 72 Päätybaari - Varmat Pisteet 3 - 1 (174 - 179) ______________________________________________________________________________ 2. kierros 73 Päätybaari - Liekinheittäjät 0 - 4 (107 - 200) 74 Varmat Pisteet - Säkä Team 2 - 2 (188 - 181) 75 Team Tappara - Varma kakkonen 4 - 0 (200 - 161) 76 Mölkvistit - HMS Terassimölkky 0 - 4 (114 - 200) 77 Ns.Liekki - Poijjaat 2 - 2 (138 - 160) 78 Sampot - Konna&Koukku 0 - 4 (138 - 200) ______________________________________________________________________________ 3. kierros 79 Liekinheittäjät - Sampot 3 - 1 (194 - 158) 80 Konna&Koukku - Ns.Liekki 0 - 4 (151 - 200) 81 Poijjaat - Mölkvistit 4 - 0 (200 - 56) 82 HMS Terassimölkky - Team Tappara 2 - 2 (173 - 186) 83 Varma kakkonen - Varmat Pisteet 2 - 2 (128 - 141) 84 Säkä Team - Päätybaari 1 - 3 (167 - 193) ______________________________________________________________________________ 4. kierros 85 Team Tappara - Liekinheittäjät 1 - 3 (181 - 186) 86 Mölkvistit - Varmat Pisteet 2 - 2 (142 - 154) 87 Ns.Liekki - Päätybaari 3 - 1 (188 - 146) 88 Sampot - Säkä Team 3 - 1 (195 - 129) 89 Konna&Koukku - Varma kakkonen 3 - 1 (183 - 141) 90 Poijjaat - HMS Terassimölkky 1 - 3 (166 - 182) ______________________________________________________________________________ 5. kierros 91 Liekinheittäjät - Säkä Team 3 - 1 (180 - 139) 92 Päätybaari - Varma kakkonen 3 - 1 (150 - 141) 93 Varmat Pisteet - HMS Terassimölkky 2 - 2 (178 - 181) 94 Team Tappara - Poijjaat 1 - 3 (179 - 193) 95 Mölkvistit - Konna&Koukku 0 - 4 (152 - 200) 96 Ns.Liekki - Sampot 0 - 4 (152 - 200) ______________________________________________________________________________ 6. kierros 97 Ns.Liekki - Liekinheittäjät 0 - 4 (170 - 200) 98 Sampot - Mölkvistit 4 - 0 (200 - 113) 99 Konna&Koukku - Team Tappara 0 - 4 (136 - 200) 100 Poijjaat - Varmat Pisteet 4 - 0 (200 - 128) 101 HMS Terassimölkky - Päätybaari 4 - 0 (200 - 136) 102 Varma kakkonen - Säkä Team 1 - 3 (175 - 193) ______________________________________________________________________________ 7. kierros 103 Liekinheittäjät - Varmat Pisteet 4 - 0 (200 - 140) 104 Team Tappara - Päätybaari 3 - 1 (185 - 151) 105 Mölkvistit - Säkä Team 1 - 3 (158 - 180) 106 Ns.Liekki - Varma kakkonen 4 - 0 (200 - 150) 107 Sampot - HMS Terassimölkky 2 - 2 (170 - 188) 108 Konna&Koukku - Poijjaat 3 - 1 (192 - 124) ______________________________________________________________________________ 8. kierros 109 Varma kakkonen - Liekinheittäjät 0 - 4 (150 - 200) 110 Säkä Team - HMS Terassimölkky 3 - 1 (184 - 176) 111 Päätybaari - Poijjaat 1 - 3 (150 - 185) 112 Varmat Pisteet - Konna&Koukku 0 - 4 (108 - 200) 113 Team Tappara - Sampot 3 - 1 (170 - 153) 114 Mölkvistit - Ns.Liekki 1 - 3 (151 - 195) ______________________________________________________________________________ 9. kierros 115 Liekinheittäjät - Mölkvistit 4 - 0 (200 - 120) 116 Ns.Liekki - Team Tappara 2 - 2 (191 - 174) 117 Sampot - Varmat Pisteet 4 - 0 (200 - 119) 118 Konna&Koukku - Päätybaari 1 - 3 (137 - 187) 119 Poijjaat - Säkä Team 3 - 1 (178 - 159) 120 HMS Terassimölkky - Varma kakkonen 4 - 0 (200 - 143) ______________________________________________________________________________ 10. kierros 121 Poijjaat - Liekinheittäjät 1 - 3 (192 - 192) 122 HMS Terassimölkky - Konna&Koukku 2 - 2 (166 - 187) 123 Varma kakkonen - Sampot 1 - 3 (156 - 195) 124 Säkä Team - Ns.Liekki 1 - 3 (163 - 194) 125 Päätybaari - Mölkvistit 4 - 0 (200 - 139) 126 Varmat Pisteet - Team Tappara 1 - 3 (155 - 186) ______________________________________________________________________________ 11. kierros 127 Liekinheittäjät - HMS Terassimölkky 1 - 3 (162 - 188) 128 Varma kakkonen - Poijjaat 2 - 2 (152 - 100) 129 Säkä Team - Konna&Koukku 1 - 3 (158 - 198) 130 Päätybaari - Sampot 2 - 2 (189 - 187) 131 Varmat Pisteet - Ns.Liekki 2 - 2 (155 - 170) 132 Team Tappara - Mölkvistit 4 - 0 (200 - 101)

Alkusarja C-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 133 LASVEL - EH 0 - 4 (169 - 200) 134 Javi - MustaSurma 1 - 3 (178 - 150) 135 Kipeet Ukkelit - YKK 1 - 3 (177 - 198) 136 YKK Taikurit - Point Pub 3 - 1 (191 - 154) 137 ajtili.fi - Kaameet Apinat 1 - 3 (165 - 188) 138 Räpeltäjät - Hokebi 3 - 1 (191 - 139) ______________________________________________________________________________ 2. kierros 139 Räpeltäjät - EH 0 - 4 (107 - 200) 140 Hokebi - ajtili.fi 2 - 2 (172 - 172) 141 Kaameet Apinat - YKK Taikurit 2 - 2 (171 - 176) 142 Point Pub - Kipeet Ukkelit 0 - 4 (103 - 200) 143 YKK - Javi 2 - 2 (169 - 188) 144 MustaSurma - LASVEL 2 - 2 (184 - 184) ______________________________________________________________________________ 3. kierros 145 EH - MustaSurma 3 - 1 (195 - 158) 146 LASVEL - YKK 2 - 2 (190 - 185) 147 Javi - Point Pub 3 - 1 (185 - 147) 148 Kipeet Ukkelit - Kaameet Apinat 2 - 2 (180 - 182) 149 YKK Taikurit - Hokebi 2 - 2 (156 - 130) 150 ajtili.fi - Räpeltäjät 1 - 3 (148 - 150) ______________________________________________________________________________ 4. kierros 151 Kaameet Apinat - EH 1 - 3 (163 - 185) 152 Point Pub - Hokebi 2 - 2 (137 - 170) 153 YKK - Räpeltäjät 4 - 0 (200 - 141) 154 MustaSurma - ajtili.fi 3 - 1 (184 - 146) 155 LASVEL - YKK Taikurit 4 - 0 (200 - 112) 156 Javi - Kipeet Ukkelit 1 - 3 (170 - 188) ______________________________________________________________________________ 5. kierros 157 EH - ajtili.fi 4 - 0 (200 - 142) 158 Räpeltäjät - YKK Taikurit 1 - 3 (149 - 175) 159 Hokebi - Kipeet Ukkelit 1 - 3 (146 - 197) 160 Kaameet Apinat - Javi 2 - 2 (173 - 178) 161 Point Pub - LASVEL 1 - 3 (167 - 194) 162 YKK - MustaSurma 2 - 2 (163 - 164) ______________________________________________________________________________ 6. kierros 163 YKK - EH 2 - 2 (148 - 180) 164 MustaSurma - Point Pub 3 - 1 (182 - 161) 165 LASVEL - Kaameet Apinat 2 - 2 (179 - 162) 166 Javi - Hokebi 2 - 2 (167 - 187) 167 Kipeet Ukkelit - Räpeltäjät 3 - 1 (188 - 135) 168 YKK Taikurit - ajtili.fi 2 - 2 (173 - 175) ______________________________________________________________________________ 7. kierros 169 EH - Hokebi 4 - 0 (200 - 145) 170 Kaameet Apinat - Räpeltäjät 3 - 1 (183 - 122) 171 Point Pub - ajtili.fi 2 - 2 (171 - 168) 172 YKK - YKK Taikurit 2 - 2 (179 - 172) 173 MustaSurma - Kipeet Ukkelit 1 - 3 (171 - 189) 174 LASVEL - Javi 2 - 2 (191 - 161) ______________________________________________________________________________ 8. kierros 175 YKK Taikurit - EH 2 - 2 (139 - 167) 176 ajtili.fi - Kipeet Ukkelit 1 - 3 (165 - 176) 177 Räpeltäjät - Javi 1 - 3 (133 - 173) 178 Hokebi - LASVEL 0 - 4 (126 - 200) 179 Kaameet Apinat - MustaSurma 2 - 2 (183 - 167) 180 Point Pub - YKK 0 - 4 (138 - 200) ______________________________________________________________________________ 9. kierros 181 EH - Point Pub 3 - 1 (198 - 150) 182 YKK - Kaameet Apinat 2 - 2 (193 - 140) 183 MustaSurma - Hokebi 3 - 1 (188 - 164) 184 LASVEL - Räpeltäjät 4 - 0 (200 - 97) 185 Javi - ajtili.fi 2 - 2 (161 - 179) 186 Kipeet Ukkelit - YKK Taikurit 4 - 0 (200 - 155) ______________________________________________________________________________ 10. kierros 187 Javi - EH 0 - 4 (135 - 200) 188 Kipeet Ukkelit - LASVEL 0 - 4 (117 - 200) 189 YKK Taikurit - MustaSurma 1 - 3 (145 - 190) 190 ajtili.fi - YKK 0 - 4 (114 - 200) 191 Räpeltäjät - Point Pub 2 - 2 (165 - 178) 192 Hokebi - Kaameet Apinat 2 - 2 (151 - 186) ______________________________________________________________________________ 11. kierros 193 EH - Kipeet Ukkelit 4 - 0 (200 - 145) 194 YKK Taikurit - Javi 3 - 1 (193 - 161) 195 ajtili.fi - LASVEL 0 - 4 (125 - 200) 196 Räpeltäjät - MustaSurma 2 - 2 (144 - 181) 197 Hokebi - YKK 1 - 3 (160 - 197) 198 Kaameet Apinat - Point Pub 4 - 0 (200 - 132)

Alkusarja D-lohko:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 199 Yks Viiva - Kaato 0 - 4 (128 - 200) 200 Kenkä&Bojat - Maestro 2 - 2 (172 - 181) 201 Point Pub II - Kesähalko 1 - 3 (139 - 180) 202 Tappara II - Assan Ball 1 - 3 (149 - 194) 203 FP Reipas - Team Kaatajat 2 - 2 (177 - 179) 204 Virai Team - Lasvel Farmi 4 - 0 (200 - 137) ______________________________________________________________________________ 2. kierros 205 Virai Team - Kaato 2 - 2 (183 - 184) 206 Lasvel Farmi - FP Reipas 0 - 4 (163 - 200) 207 Team Kaatajat - Tappara II 4 - 0 (200 - 152) 208 Assan Ball - Point Pub II 1 - 3 (126 - 194) 209 Kesähalko - Kenkä&Bojat 4 - 0 (200 - 126) 210 Maestro - Yks Viiva 3 - 1 (195 - 127) ______________________________________________________________________________ 3. kierros 211 Kaato - Maestro 1 - 3 (145 - 185) 212 Yks Viiva - Kesähalko 0 - 4 (133 - 200) 213 Kenkä&Bojat - Assan Ball 3 - 1 (192 - 141) 214 Point Pub II - Team Kaatajat 1 - 3 (125 - 195) 215 Tappara II - Lasvel Farmi 1 - 3 (170 - 162) 216 FP Reipas - Virai Team 2 - 2 (172 - 142) ______________________________________________________________________________ 4. kierros 217 Team Kaatajat - Kaato 2 - 2 (156 - 180) 218 Assan Ball - Lasvel Farmi 0 - 4 (150 - 200) 219 Kesähalko - Virai Team 3 - 1 (193 - 136) 220 Maestro - FP Reipas 2 - 2 (190 - 177) 221 Yks Viiva - Tappara II 1 - 3 (125 - 191) 222 Kenkä&Bojat - Point Pub II 2 - 2 (167 - 188) ______________________________________________________________________________ 5. kierros 223 Kaato - FP Reipas 3 - 1 (178 - 168) 224 Virai Team - Tappara II 3 - 1 (194 - 145) 225 Lasvel Farmi - Point Pub II 3 - 1 (190 - 163) 226 Team Kaatajat - Kenkä&Bojat 3 - 1 (190 - 119) 227 Assan Ball - Yks Viiva 2 - 2 (170 - 179) 228 Kesähalko - Maestro 2 - 2 (181 - 184) ______________________________________________________________________________ 6. kierros 229 Kesähalko - Kaato 2 - 2 (181 - 175) 230 Maestro - Assan Ball 4 - 0 (200 - 104) 231 Yks Viiva - Team Kaatajat 1 - 3 (154 - 190) 232 Kenkä&Bojat - Lasvel Farmi 1 - 3 (124 - 194) 233 Point Pub II - Virai Team 1 - 3 (159 - 185) 234 Tappara II - FP Reipas 2 - 2 (190 - 186) ______________________________________________________________________________ 7. kierros 235 Kaato - Lasvel Farmi 3 - 1 (188 - 146) 236 Team Kaatajat - Virai Team 3 - 1 (184 - 158) 237 Assan Ball - FP Reipas 1 - 3 (144 - 195) 238 Kesähalko - Tappara II 4 - 0 (200 - 136) 239 Maestro - Point Pub II 4 - 0 (200 - 145) 240 Yks Viiva - Kenkä&Bojat 1 - 3 (175 - 192) ______________________________________________________________________________ 8. kierros 241 Tappara II - Kaato 1 - 3 (157 - 193) 242 FP Reipas - Point Pub II 3 - 1 (189 - 159) 243 Virai Team - Kenkä&Bojat 2 - 2 (180 - 181) 244 Lasvel Farmi - Yks Viiva 2 - 2 (180 - 162) 245 Team Kaatajat - Maestro 2 - 2 (189 - 156) 246 Assan Ball - Kesähalko 1 - 3 (166 - 175) ______________________________________________________________________________ 9. kierros 247 Kaato - Assan Ball 2 - 2 (180 - 159) 248 Kesähalko - Team Kaatajat 3 - 1 (194 - 150) 249 Maestro - Lasvel Farmi 4 - 0 (200 - 132) 250 Yks Viiva - Virai Team 3 - 1 (167 - 170) 251 Kenkä&Bojat - FP Reipas 2 - 2 (179 - 186) 252 Point Pub II - Tappara II 2 - 2 (150 - 186) ______________________________________________________________________________ 10. kierros 253 Kenkä&Bojat - Kaato 1 - 3 (125 - 191) 254 Point Pub II - Yks Viiva 3 - 1 (181 - 111) 255 Tappara II - Maestro 0 - 4 (159 - 200) 256 FP Reipas - Kesähalko 3 - 1 (196 - 133) 257 Virai Team - Assan Ball 2 - 2 (188 - 174) 258 Lasvel Farmi - Team Kaatajat 0 - 4 (153 - 200) ______________________________________________________________________________ 11. kierros 259 Kaato - Point Pub II 4 - 0 (200 - 133) 260 Tappara II - Kenkä&Bojat 2 - 2 (180 - 164) 261 FP Reipas - Yks Viiva 2 - 2 (182 - 182) 262 Virai Team - Maestro 0 - 4 (121 - 200) 263 Lasvel Farmi - Kesähalko 1 - 3 (147 - 185) 264 Team Kaatajat - Assan Ball 3 - 1 (185 - 161)

Ykkönen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 265 Ns.Liekki - Billy Boys 266 SanDels - YKK 267 Kesähalko - Liekinheittäjät 268 Kipeet Ukkelit - LASVEL 269 Jessen Viiva - Team Kaatajat 270 Team Tappara - Maestro 271 HMS Terassimölkky - Kaato 272 EH - Team Tuppi ______________________________________________________________________________ 2. kierros 273 EH - Billy Boys 274 Team Tuppi - HMS Terassimölkky 275 Kaato - Team Tappara 276 Maestro - Jessen Viiva 277 Team Kaatajat - Kipeet Ukkelit 278 LASVEL - Kesähalko 279 Liekinheittäjät - SanDels 280 YKK - Ns.Liekki ______________________________________________________________________________ 3. kierros 281 Billy Boys - YKK 282 Ns.Liekki - Liekinheittäjät 283 SanDels - LASVEL 284 Kesähalko - Team Kaatajat 285 Kipeet Ukkelit - Maestro 286 Jessen Viiva - Kaato 287 Team Tappara - Team Tuppi 288 HMS Terassimölkky - EH ______________________________________________________________________________ 4. kierros 289 Billy Boys - HMS Terassimölkky 290 EH - Team Tappara 291 Team Tuppi - Jessen Viiva 292 Kaato - Kipeet Ukkelit 293 Maestro - Kesähalko 294 Team Kaatajat - SanDels 295 LASVEL - Ns.Liekki 296 Liekinheittäjät - YKK ______________________________________________________________________________ 5. kierros 297 Liekinheittäjät - Billy Boys 298 YKK - LASVEL 299 Ns.Liekki - Team Kaatajat 300 SanDels - Maestro 301 Kesähalko - Kaato 302 Kipeet Ukkelit - Team Tuppi 303 Jessen Viiva - EH 304 Team Tappara - HMS Terassimölkky ______________________________________________________________________________ 6. kierros 305 Team Tappara - Billy Boys 306 HMS Terassimölkky - Jessen Viiva 307 EH - Kipeet Ukkelit 308 Team Tuppi - Kesähalko 309 Kaato - SanDels 310 Maestro - Ns.Liekki 311 Team Kaatajat - YKK 312 LASVEL - Liekinheittäjät ______________________________________________________________________________ 7. kierros 313 Billy Boys - LASVEL 314 Liekinheittäjät - Team Kaatajat 315 YKK - Maestro 316 Ns.Liekki - Kaato 317 SanDels - Team Tuppi 318 Kesähalko - EH 319 Kipeet Ukkelit - HMS Terassimölkky 320 Jessen Viiva - Team Tappara ______________________________________________________________________________ 8. kierros 321 Billy Boys - Jessen Viiva 322 Team Tappara - Kipeet Ukkelit 323 HMS Terassimölkky - Kesähalko 324 EH - SanDels 325 Team Tuppi - Ns.Liekki 326 Kaato - YKK 327 Maestro - Liekinheittäjät 328 Team Kaatajat - LASVEL ______________________________________________________________________________ 9. kierros 329 Team Kaatajat - Billy Boys 330 LASVEL - Maestro 331 Liekinheittäjät - Kaato 332 YKK - Team Tuppi 333 Ns.Liekki - EH 334 SanDels - HMS Terassimölkky 335 Kesähalko - Team Tappara 336 Kipeet Ukkelit - Jessen Viiva ______________________________________________________________________________ 10. kierros 337 Kipeet Ukkelit - Billy Boys 338 Jessen Viiva - Kesähalko 339 Team Tappara - SanDels 340 HMS Terassimölkky - Ns.Liekki 341 EH - YKK 342 Team Tuppi - Liekinheittäjät 343 Kaato - LASVEL 344 Maestro - Team Kaatajat ______________________________________________________________________________ 11. kierros 345 Billy Boys - Maestro 346 Team Kaatajat - Kaato 347 LASVEL - Team Tuppi 348 Liekinheittäjät - EH 349 YKK - HMS Terassimölkky 350 Ns.Liekki - Team Tappara 351 SanDels - Jessen Viiva 352 Kesähalko - Kipeet Ukkelit ______________________________________________________________________________ 12. kierros 353 Billy Boys - Kesähalko 354 Kipeet Ukkelit - SanDels 355 Jessen Viiva - Ns.Liekki 356 Team Tappara - YKK 357 HMS Terassimölkky - Liekinheittäjät 358 EH - LASVEL 359 Team Tuppi - Team Kaatajat 360 Kaato - Maestro ______________________________________________________________________________ 13. kierros 361 Kaato - Billy Boys 362 Maestro - Team Tuppi 363 Team Kaatajat - EH 364 LASVEL - HMS Terassimölkky 365 Liekinheittäjät - Team Tappara 366 YKK - Jessen Viiva 367 Ns.Liekki - Kipeet Ukkelit 368 SanDels - Kesähalko ______________________________________________________________________________ 14. kierros 369 SanDels - Billy Boys 370 Kesähalko - Ns.Liekki 371 Kipeet Ukkelit - YKK 372 Jessen Viiva - Liekinheittäjät 373 Team Tappara - LASVEL 374 HMS Terassimölkky - Team Kaatajat 375 EH - Maestro 376 Team Tuppi - Kaato ______________________________________________________________________________ 15. kierros 377 Billy Boys - Team Tuppi 378 Kaato - EH 379 Maestro - HMS Terassimölkky 380 Team Kaatajat - Team Tappara 381 LASVEL - Jessen Viiva 382 Liekinheittäjät - Kipeet Ukkelit 383 YKK - Kesähalko 384 Ns.Liekki - SanDels

Kakkonen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 385 MustaSurma - Kenkä&Bojat 386 YKK Taikurit - Team Lokki 387 Lasvel Farmi - Päätybaari 388 Nollatoleranssi - Javi 389 Sampot - FP Reipas 390 Kaameet Apinat - Virai Team 391 Loukku - Poijjaat 392 Konna&Koukku - Tapparan Helmarit ______________________________________________________________________________ 2. kierros 393 Konna&Koukku - Kenkä&Bojat 394 Tapparan Helmarit - Loukku 395 Poijjaat - Kaameet Apinat 396 Virai Team - Sampot 397 FP Reipas - Nollatoleranssi 398 Javi - Lasvel Farmi 399 Päätybaari - YKK Taikurit 400 Team Lokki - MustaSurma ______________________________________________________________________________ 3. kierros 401 Kenkä&Bojat - Team Lokki 402 MustaSurma - Päätybaari 403 YKK Taikurit - Javi 404 Lasvel Farmi - FP Reipas 405 Nollatoleranssi - Virai Team 406 Sampot - Poijjaat 407 Kaameet Apinat - Tapparan Helmarit 408 Loukku - Konna&Koukku ______________________________________________________________________________ 4. kierros 409 Kenkä&Bojat - Loukku 410 Konna&Koukku - Kaameet Apinat 411 Tapparan Helmarit - Sampot 412 Poijjaat - Nollatoleranssi 413 Virai Team - Lasvel Farmi 414 FP Reipas - YKK Taikurit 415 Javi - MustaSurma 416 Päätybaari - Team Lokki ______________________________________________________________________________ 5. kierros 417 Päätybaari - Kenkä&Bojat 418 Team Lokki - Javi 419 MustaSurma - FP Reipas 420 YKK Taikurit - Virai Team 421 Lasvel Farmi - Poijjaat 422 Nollatoleranssi - Tapparan Helmarit 423 Sampot - Konna&Koukku 424 Kaameet Apinat - Loukku ______________________________________________________________________________ 6. kierros 425 Kaameet Apinat - Kenkä&Bojat 426 Loukku - Sampot 427 Konna&Koukku - Nollatoleranssi 428 Tapparan Helmarit - Lasvel Farmi 429 Poijjaat - YKK Taikurit 430 Virai Team - MustaSurma 431 FP Reipas - Team Lokki 432 Javi - Päätybaari ______________________________________________________________________________ 7. kierros 433 Kenkä&Bojat - Javi 434 Päätybaari - FP Reipas 435 Team Lokki - Virai Team 436 MustaSurma - Poijjaat 437 YKK Taikurit - Tapparan Helmarit 438 Lasvel Farmi - Konna&Koukku 439 Nollatoleranssi - Loukku 440 Sampot - Kaameet Apinat ______________________________________________________________________________ 8. kierros 441 Kenkä&Bojat - Sampot 442 Kaameet Apinat - Nollatoleranssi 443 Loukku - Lasvel Farmi 444 Konna&Koukku - YKK Taikurit 445 Tapparan Helmarit - MustaSurma 446 Poijjaat - Team Lokki 447 Virai Team - Päätybaari 448 FP Reipas - Javi ______________________________________________________________________________ 9. kierros 449 FP Reipas - Kenkä&Bojat 450 Javi - Virai Team 451 Päätybaari - Poijjaat 452 Team Lokki - Tapparan Helmarit 453 MustaSurma - Konna&Koukku 454 YKK Taikurit - Loukku 455 Lasvel Farmi - Kaameet Apinat 456 Nollatoleranssi - Sampot ______________________________________________________________________________ 10. kierros 457 Nollatoleranssi - Kenkä&Bojat 458 Sampot - Lasvel Farmi 459 Kaameet Apinat - YKK Taikurit 460 Loukku - MustaSurma 461 Konna&Koukku - Team Lokki 462 Tapparan Helmarit - Päätybaari 463 Poijjaat - Javi 464 Virai Team - FP Reipas ______________________________________________________________________________ 11. kierros 465 Kenkä&Bojat - Virai Team 466 FP Reipas - Poijjaat 467 Javi - Tapparan Helmarit 468 Päätybaari - Konna&Koukku 469 Team Lokki - Loukku 470 MustaSurma - Kaameet Apinat 471 YKK Taikurit - Sampot 472 Lasvel Farmi - Nollatoleranssi ______________________________________________________________________________ 12. kierros 473 Kenkä&Bojat - Lasvel Farmi 474 Nollatoleranssi - YKK Taikurit 475 Sampot - MustaSurma 476 Kaameet Apinat - Team Lokki 477 Loukku - Päätybaari 478 Konna&Koukku - Javi 479 Tapparan Helmarit - FP Reipas 480 Poijjaat - Virai Team ______________________________________________________________________________ 13. kierros 481 Poijjaat - Kenkä&Bojat 482 Virai Team - Tapparan Helmarit 483 FP Reipas - Konna&Koukku 484 Javi - Loukku 485 Päätybaari - Kaameet Apinat 486 Team Lokki - Sampot 487 MustaSurma - Nollatoleranssi 488 YKK Taikurit - Lasvel Farmi ______________________________________________________________________________ 14. kierros 489 YKK Taikurit - Kenkä&Bojat 490 Lasvel Farmi - MustaSurma 491 Nollatoleranssi - Team Lokki 492 Sampot - Päätybaari 493 Kaameet Apinat - Javi 494 Loukku - FP Reipas 495 Konna&Koukku - Virai Team 496 Tapparan Helmarit - Poijjaat ______________________________________________________________________________ 15. kierros 497 Kenkä&Bojat - Tapparan Helmarit 498 Poijjaat - Konna&Koukku 499 Virai Team - Loukku 500 FP Reipas - Kaameet Apinat 501 Javi - Sampot 502 Päätybaari - Nollatoleranssi 503 Team Lokki - Lasvel Farmi 504 MustaSurma - YKK Taikurit

Kolmonen:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 505 Varmat Pisteet - Yks Viiva 506 Tappara II - Mölkvistit 507 Räpeltäjät - Point Pub II 508 VTR - ajtili.fi 509 Pakka - Assan Ball 510 Point Pub - Säkä Team 511 Tarkkis - Hokebi 512 FB Beach - Varma kakkonen ______________________________________________________________________________ 2. kierros 513 FB Beach - Yks Viiva 514 Varma kakkonen - Tarkkis 515 Hokebi - Point Pub 516 Säkä Team - Pakka 517 Assan Ball - VTR 518 ajtili.fi - Räpeltäjät 519 Point Pub II - Tappara II 520 Mölkvistit - Varmat Pisteet ______________________________________________________________________________ 3. kierros 521 Yks Viiva - Mölkvistit 522 Varmat Pisteet - Point Pub II 523 Tappara II - ajtili.fi 524 Räpeltäjät - Assan Ball 525 VTR - Säkä Team 526 Pakka - Hokebi 527 Point Pub - Varma kakkonen 528 Tarkkis - FB Beach ______________________________________________________________________________ 4. kierros 529 Yks Viiva - Tarkkis 530 FB Beach - Point Pub 531 Varma kakkonen - Pakka 532 Hokebi - VTR 533 Säkä Team - Räpeltäjät 534 Assan Ball - Tappara II 535 ajtili.fi - Varmat Pisteet 536 Point Pub II - Mölkvistit ______________________________________________________________________________ 5. kierros 537 Point Pub II - Yks Viiva 538 Mölkvistit - ajtili.fi 539 Varmat Pisteet - Assan Ball 540 Tappara II - Säkä Team 541 Räpeltäjät - Hokebi 542 VTR - Varma kakkonen 543 Pakka - FB Beach 544 Point Pub - Tarkkis ______________________________________________________________________________ 6. kierros 545 Point Pub - Yks Viiva 546 Tarkkis - Pakka 547 FB Beach - VTR 548 Varma kakkonen - Räpeltäjät 549 Hokebi - Tappara II 550 Säkä Team - Varmat Pisteet 551 Assan Ball - Mölkvistit 552 ajtili.fi - Point Pub II ______________________________________________________________________________ 7. kierros 553 Yks Viiva - ajtili.fi 554 Point Pub II - Assan Ball 555 Mölkvistit - Säkä Team 556 Varmat Pisteet - Hokebi 557 Tappara II - Varma kakkonen 558 Räpeltäjät - FB Beach 559 VTR - Tarkkis 560 Pakka - Point Pub ______________________________________________________________________________ 8. kierros 561 Yks Viiva - Pakka 562 Point Pub - VTR 563 Tarkkis - Räpeltäjät 564 FB Beach - Tappara II 565 Varma kakkonen - Varmat Pisteet 566 Hokebi - Mölkvistit 567 Säkä Team - Point Pub II 568 Assan Ball - ajtili.fi ______________________________________________________________________________ 9. kierros 569 Assan Ball - Yks Viiva 570 ajtili.fi - Säkä Team 571 Point Pub II - Hokebi 572 Mölkvistit - Varma kakkonen 573 Varmat Pisteet - FB Beach 574 Tappara II - Tarkkis 575 Räpeltäjät - Point Pub 576 VTR - Pakka ______________________________________________________________________________ 10. kierros 577 VTR - Yks Viiva 578 Pakka - Räpeltäjät 579 Point Pub - Tappara II 580 Tarkkis - Varmat Pisteet 581 FB Beach - Mölkvistit 582 Varma kakkonen - Point Pub II 583 Hokebi - ajtili.fi 584 Säkä Team - Assan Ball ______________________________________________________________________________ 11. kierros 585 Yks Viiva - Säkä Team 586 Assan Ball - Hokebi 587 ajtili.fi - Varma kakkonen 588 Point Pub II - FB Beach 589 Mölkvistit - Tarkkis 590 Varmat Pisteet - Point Pub 591 Tappara II - Pakka 592 Räpeltäjät - VTR ______________________________________________________________________________ 12. kierros 593 Yks Viiva - Räpeltäjät 594 VTR - Tappara II 595 Pakka - Varmat Pisteet 596 Point Pub - Mölkvistit 597 Tarkkis - Point Pub II 598 FB Beach - ajtili.fi 599 Varma kakkonen - Assan Ball 600 Hokebi - Säkä Team ______________________________________________________________________________ 13. kierros 601 Hokebi - Yks Viiva 602 Säkä Team - Varma kakkonen 603 Assan Ball - FB Beach 604 ajtili.fi - Tarkkis 605 Point Pub II - Point Pub 606 Mölkvistit - Pakka 607 Varmat Pisteet - VTR 608 Tappara II - Räpeltäjät ______________________________________________________________________________ 14. kierros 609 Tappara II - Yks Viiva 610 Räpeltäjät - Varmat Pisteet 611 VTR - Mölkvistit 612 Pakka - Point Pub II 613 Point Pub - ajtili.fi 614 Tarkkis - Assan Ball 615 FB Beach - Säkä Team 616 Varma kakkonen - Hokebi ______________________________________________________________________________ 15. kierros 617 Yks Viiva - Varma kakkonen 618 Hokebi - FB Beach 619 Säkä Team - Tarkkis 620 Assan Ball - Point Pub 621 ajtili.fi - Pakka 622 Point Pub II - VTR 623 Mölkvistit - Räpeltäjät 624 Varmat Pisteet - Tappara II

Ykkönen puolivälierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 625 1/1. - 1/8. 626 1/4. - 1/5. 627 1/2. - 1/7. 628 1/3. - 1/6.

Ykkönen välierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 629 1/1./1/8.voittaja - 1/4./1/5.voittaja 630 1/2./1/7.voittaja - 1/3./1/6.voittaja

Ykkönen pronssiottelu:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 631 629 hävinnyt - 630 hävinnyt

Ykkönen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 632 629 voittaja - 630 voittaja

Kakkonen puolivälierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 633 2/1. - 2/8. 634 2/4. - 2/5. 635 2/2. - 2/7. 636 2/3. - 2/6.

Kakkonen välierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 637 2/1./2/8.voittaja - 2/4./2/5.voittaja 638 2/2./2/7.voittaja - 2/3./2/6.voittaja

Kakkonen pronssiottelu:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 639 637 hävinnyt - 638 hävinnyt

Kakkonen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 640 637 voittaja - 638 voittaja

Kolmonen puolivälierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 641 3/1. - 3/8. 642 3/4. - 3/5. 643 3/2. - 3/7. 644 3/3. - 3/6.

Kolmonen välierät:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 645 3/1./3/8.voittaja - 3/4./3/5. voittaja 646 3/2./3/7.voittaja - 3/3./3/6.voittaja

Kolmonen pronssiottelu:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 647 645 hävinnyt - 646 hävinnyt

Kolmonen finaali:

______________________________________________________________________________ 1. kierros 648 645 voittaja - 646 voittaja