Lahen kortteliliiga ry.                                                       

Otteluohjelma 01.05.2022 17:21

Lohko A:

la 30.04.22 Kentät 1-2
1 11:00 Pöljä 2.0 — Reteesti vaan 2 11:00 MaxAa — Tappara 3 11:30 Tappara — Pöljä 2.0 4 11:30 Reteesti vaan — Kaameet Apinat 5 12:00 Kaameet Apinat — Tappara 6 12:00 Pöljä 2.0 — MaxAa 7 12:30 MaxAa — Kaameet Apinat 8 12:30 Tappara — Reteesti vaan 9 13:00 Reteesti vaan — MaxAa 10 13:00 Kaameet Apinat — Pöljä 2.0

Lohko B:

la 30.04.22 Kentät 3-4
11 11:00 Koukkupolvet — Säkä Team 12 11:00 Hazaa — MaKo 13 11:30 MaKo — Koukkupolvet 14 11:30 Säkä Team — Lumipantterit 15 12:00 Lumipantterit — MaKo 16 12:00 Koukkupolvet — Hazaa 17 12:30 Hazaa — Lumipantterit 18 12:30 MaKo — Säkä Team 19 13:00 Säkä Team — Hazaa 20 13:00 Lumipantterit — Koukkupolvet

Lohko C:

la 30.04.22 Kentät 5-6
21 11:00 Ultras Möysä — SiTi Karma 22 11:00 Vakaatonkäsi — Loukku 23 11:30 Loukku — Ultras Möysä 24 11:30 SiTi Karma — Tappara 22 25 12:00 Tappara 22 — Loukku 26 12:00 Ultras Möysä — Vakaatonkäsi 27 12:30 Vakaatonkäsi — Tappara 22 28 12:30 Loukku — SiTi Karma 29 13:00 SiTi Karma — Vakaatonkäsi 30 13:00 Tappara 22 — Ultras Möysä

Lohko D:

la 30.04.22 Kentät 7-8
31 11:00 Pimein Uhka — Musketeers Pro 32 11:00 HMS Terassimölkky — SiTi Tani 33 11:30 SiTi Tani — Pimein Uhka 34 11:30 Musketeers Pro — Liekinheittäjät 35 12:00 Liekinheittäjät — SiTi Tani 36 12:00 Pimein Uhka — HMS Terassimölkky 37 12:30 HMS Terassimölkky — Liekinheittäjät 38 12:30 SiTi Tani — Musketeers Pro 39 13:00 Musketeers Pro — HMS Terassimölkky 40 13:00 Liekinheittäjät — Pimein Uhka

Lohko E:

la 30.04.22 Kentät 9-10
41 11:00 Liekin Mana — PingPong 42 11:00 Betsinurkka — Assan Mölkky 43 11:30 Assan Mölkky — Liekin Mana 44 11:30 PingPong — JoHa 45 12:00 JoHa — Assan Mölkky 46 12:00 Liekin Mana — Betsinurkka 47 12:30 Betsinurkka — JoHa 48 12:30 Assan Mölkky — PingPong 49 13:00 PingPong — Betsinurkka 50 13:00 JoHa — Liekin Mana

Lohko F:

la 30.04.22 Kentät 11-12
51 11:00 KKS-Mölkky Kitte&Co — Hitaat 52 11:00 Vappu pilalla — KKS-67 53 11:30 KKS-67 — KKS-Mölkky Kitte&Co 54 11:30 Hitaat — EH 55 12:00 EH — KKS-67 56 12:00 KKS-Mölkky Kitte&Co — Vappu pilalla 57 12:30 Vappu pilalla — EH 58 12:30 KKS-67 — Hitaat 59 13:00 Hitaat — Vappu pilalla 60 13:00 EH — KKS-Mölkky Kitte&Co

Lohko G:

la 30.04.22 Kentät 13-14
61 11:00 Musketeers Rookies — Veto ry 62 11:00 AnSa — Maestro 63 11:30 Maestro — Musketeers Rookies 64 11:30 Veto ry — SiTi Kytkin 65 12:00 SiTi Kytkin — Maestro 66 12:00 Musketeers Rookies — AnSa 67 12:30 AnSa — SiTi Kytkin 68 12:30 Maestro — Veto ry 69 13:00 Veto ry — AnSa 70 13:00 SiTi Kytkin — Musketeers Rookies

Lohko H:

la 30.04.22 Kentät 15-16
71 11:00 Cobra — Billy Boys 72 11:00 Pässinwaaran Huti — Kymiläiset 73 11:30 Kymiläiset — Cobra 74 11:30 Billy Boys — VAAL 75 12:00 VAAL — Kymiläiset 76 12:00 Cobra — Pässinwaaran Huti 77 12:30 Pässinwaaran Huti — VAAL 78 12:30 Kymiläiset — Billy Boys 79 13:00 Billy Boys — Pässinwaaran Huti 80 13:00 VAAL — Cobra

Lohko i:

la 30.04.22 Kentät 17-18
81 11:00 Eesti — Trombi 82 11:00 LASVEL — Energiahalli 83 11:30 Energiahalli — Eesti 84 11:30 Trombi — Tuppi 85 12:00 Tuppi — Energiahalli 86 12:00 Eesti — LASVEL 87 12:30 LASVEL — Tuppi 88 12:30 Energiahalli — Trombi 89 13:00 Trombi — LASVEL 90 13:00 Tuppi — Eesti

Lohko J:

la 30.04.22 Kentät 19-20
91 11:00 Janipoi Fan Club — Lahden Kattohuolto 92 11:00 Musketeers — Aurajoen Kalske 93 11:30 Aurajoen Kalske — Janipoi Fan Club 94 11:30 Lahden Kattohuolto — Liekin Ketut 95 12:00 Liekin Ketut — Aurajoen Kalske 96 12:00 Janipoi Fan Club — Musketeers 97 12:30 Musketeers — Liekin Ketut 98 12:30 Aurajoen Kalske — Lahden Kattohuolto 99 13:00 Lahden Kattohuolto — Musketeers 100 13:00 Liekin Ketut — Janipoi Fan Club

Lohko K:

la 30.04.22 Kentät 21-22
101 11:00 KKS-SoTe — Musketeers Mix 102 11:00 Assan Ball — Team Lokki 103 11:30 Team Lokki — KKS-SoTe 104 11:30 Musketeers Mix — Jeggu 105 12:00 Jeggu — Team Lokki 106 12:00 KKS-SoTe — Assan Ball 107 12:30 Assan Ball — Jeggu 108 12:30 Team Lokki — Musketeers Mix 109 13:00 Musketeers Mix — Assan Ball 110 13:00 Jeggu — KKS-SoTe

Lohko L:

la 30.04.22 Kentät 23-24
111 11:00 MaJa — Me vaan 112 11:00 Mata — Poijjaat 113 11:30 Poijjaat — MaJa 114 11:30 Me vaan — Kapa 115 12:00 Kapa — Poijjaat 116 12:00 MaJa — Mata 117 12:30 Mata — Kapa 118 12:30 Poijjaat — Me vaan 119 13:00 Me vaan — Mata 120 13:00 Kapa — MaJa

Keräily 1:

la 30.04.22 Kentät 1-2
121 14:00 Mata — KKS-67 122 14:00 Reteesti vaan — Musketeers Rookies 123 14:30 KKS-67 — Musketeers Rookies 124 14:30 Mata — Reteesti vaan 125 15:00 Reteesti vaan — KKS-67 126 15:00 Musketeers Rookies — Mata

Keräily 2:

la 30.04.22 Kentät 3-4
127 14:00 Assan Ball — Liekin Mana 128 14:00 Lumipantterit — Pässinwaaran Huti 129 14:30 Liekin Mana — Pässinwaaran Huti 130 14:30 Assan Ball — Lumipantterit 131 15:00 Lumipantterit — Liekin Mana 132 15:00 Pässinwaaran Huti — Assan Ball

Keräily 3:

la 30.04.22 Kentät 5-6
133 14:00 Liekin Ketut — Pimein Uhka 134 14:00 Loukku — Trombi 135 14:30 Pimein Uhka — Trombi 136 14:30 Liekin Ketut — Loukku 137 15:00 Loukku — Pimein Uhka 138 15:00 Trombi — Liekin Ketut

Keräily 4:

la 30.04.22 Kentät 7-8
139 14:00 Energiahalli — Vakaatonkäsi 140 14:00 Musketeers Pro — Janipoi Fan Club 141 14:30 Vakaatonkäsi — Janipoi Fan Club 142 14:30 Energiahalli — Musketeers Pro 143 15:00 Musketeers Pro — Vakaatonkäsi 144 15:00 Janipoi Fan Club — Energiahalli

Keräily 5:

la 30.04.22 Kentät 9-10
145 14:00 VAAL — Säkä Team 146 14:00 Assan Mölkky — KKS-SoTe 147 14:30 Säkä Team — KKS-SoTe 148 14:30 VAAL — Assan Mölkky 149 15:00 Assan Mölkky — Säkä Team 150 15:00 KKS-SoTe — VAAL

Keräily 6:

la 30.04.22 Kentät 11-12
151 14:00 Veto ry — MaxAa 152 14:00 Hitaat — Me vaan 153 14:30 MaxAa — Me vaan 154 14:30 Veto ry — Hitaat 155 15:00 Hitaat — MaxAa 156 15:00 Me vaan — Veto ry

Jatko 1:

su 01.05.22 Kenttä 1
157 10:00 KKS-67 — Kymiläiset 158 10:30 Pöljä 2.0 — KKS-67 159 11:00 Kymiläiset — Pöljä 2.0

Jatko 2:

su 01.05.22 Kenttä 2
160 10:00 Tuppi — JoHa 161 10:30 Liekinheittäjät — Tuppi 162 11:00 JoHa — Liekinheittäjät

Jatko 3:

su 01.05.22 Kenttä 3
163 10:00 Liekin Ketut — KKS-Mölkky Kitte&Co 164 10:30 SiTi Karma — Liekin Ketut 165 11:00 KKS-Mölkky Kitte&Co — SiTi Karma

Jatko 4:

su 01.05.22 Kenttä 4
166 10:00 Energiahalli — Betsinurkka 167 10:30 HMS Terassimölkky — Energiahalli 168 11:00 Betsinurkka — HMS Terassimölkky

Jatko 5:

su 01.05.22 Kenttä 5
169 10:00 Säkä Team — SiTi Tani 170 10:30 PingPong — Säkä Team 171 11:00 SiTi Tani — PingPong

Jatko 6:

su 01.05.22 Kenttä 6
172 10:00 Hitaat — Ultras Möysä 173 10:30 EH — Hitaat 174 11:00 Ultras Möysä — EH

Jatko 7:

su 01.05.22 Kenttä 7
175 10:00 Poijjaat — Billy Boys 176 10:30 Kaameet Apinat — Poijjaat 177 11:00 Billy Boys — Kaameet Apinat

Jatko 8:

su 01.05.22 Kenttä 8
178 10:00 Janipoi Fan Club — Jeggu 179 10:30 Musketeers — Janipoi Fan Club 180 11:00 Jeggu — Musketeers

Jatko 9:

su 01.05.22 Kenttä 9
181 10:00 Lahden Kattohuolto — Vappu pilalla 182 10:30 Tappara 22 — Lahden Kattohuolto 183 11:00 Vappu pilalla — Tappara 22

Jatko 10:

su 01.05.22 Kenttä 10
184 10:00 Pässinwaaran Huti — Maestro 185 10:30 Koukkupolvet — Pässinwaaran Huti 186 11:00 Maestro — Koukkupolvet

Jatko 11:

su 01.05.22 Kenttä 11
187 10:00 MaxAa — Eesti 188 10:30 MaJa — MaxAa 189 11:00 Eesti — MaJa

Jatko 12:

su 01.05.22 Kenttä 12
190 10:00 Assan Mölkky — Aurajoen Kalske 191 10:30 Team Lokki — Assan Mölkky LUOVUTUS! 192 11:00 Aurajoen Kalske — Team Lokki LUOVUTUS!

Jatko 13:

su 01.05.22 Kenttä 13
193 10:00 Musketeers Mix — SiTi Kytkin 194 10:30 MaKo — Musketeers Mix 195 11:00 SiTi Kytkin — MaKo

Jatko 14:

su 01.05.22 Kenttä 14
196 10:00 Pimein Uhka — Kapa 197 10:30 LASVEL — Pimein Uhka 198 11:00 Kapa — LASVEL

Jatko 15:

su 01.05.22 Kenttä 15
199 10:00 Reteesti vaan — Hazaa 200 10:30 AnSa — Reteesti vaan 201 11:00 Hazaa — AnSa

Jatko 16:

su 01.05.22 Kenttä 16
202 10:00 Liekin Mana — Tappara 203 10:30 Cobra — Liekin Mana 204 11:00 Tappara — Cobra

1. Cup-kierros (32)

su 01.05.22 Kenttä 1
205 12:00 KKS-67 — Cobra su 01.05.22 Kenttä 2
206 12:00 Tuppi — Reteesti vaan su 01.05.22 Kenttä 3
207 12:00 Liekin Ketut — Pimein Uhka su 01.05.22 Kenttä 4
208 12:00 Energiahalli — Musketeers Mix su 01.05.22 Kenttä 5
209 12:00 Säkä Team — Aurajoen Kalske su 01.05.22 Kenttä 6
210 12:00 EH — MaJa su 01.05.22 Kenttä 7
211 12:00 Poijjaat — Koukkupolvet su 01.05.22 Kenttä 8
212 12:00 Musketeers — Tappara 22 su 01.05.22 Kenttä 9
213 12:00 Vappu pilalla — Jeggu su 01.05.22 Kenttä 10
214 12:00 Maestro — Billy Boys su 01.05.22 Kenttä 11
215 12:00 MaxAa — Ultras Möysä su 01.05.22 Kenttä 12
216 12:00 Assan Mölkky — PingPong su 01.05.22 Kenttä 13
217 12:00 MaKo — Betsinurkka su 01.05.22 Kenttä 14
218 12:00 Kapa — KKS-Mölkky Kitte&Co su 01.05.22 Kenttä 15
219 12:00 Hazaa — JoHa su 01.05.22 Kenttä 16
220 12:00 Tappara — Kymiläiset

2. Cup-kierros (16)

su 01.05.22 Kenttä 1
221 12:45 KKS-67 — Reteesti vaan su 01.05.22 Kenttä 2
222 12:45 Pimein Uhka — Energiahalli su 01.05.22 Kenttä 3
223 12:45 Säkä Team — MaJa su 01.05.22 Kenttä 4
224 12:45 Poijjaat — Tappara 22 su 01.05.22 Kenttä 5
225 12:45 Vappu pilalla — Billy Boys su 01.05.22 Kenttä 6
226 12:45 MaxAa — PingPong su 01.05.22 Kenttä 7
227 12:45 MaKo — Kapa su 01.05.22 Kenttä 8
228 12:45 Hazaa — Kymiläiset

3. Cup-kierros (8)

su 01.05.22 Kenttä 2
229 13:30 KKS-67 — Energiahalli su 01.05.22 Kenttä 4
230 13:30 MaJa — Tappara 22 su 01.05.22 Kenttä 6
231 13:30 Vappu pilalla — MaxAa su 01.05.22 Kenttä 8
232 13:30 MaKo — Kymiläiset

Välierät

su 01.05.22 Kenttä 1
233 14:15 KKS-67 — MaJa su 01.05.22 Kenttä 3
234 14:15 Vappu pilalla — Kymiläiset

Halli SM Pronssi

su 01.05.22 Kenttä 4
235 15:00 MaJa — Kymiläiset

Halli SM Finaali

su 01.05.22 Kenttä 2
236 15:00 KKS-67 — Vappu pilalla