Lahen kortteliliiga ry.                                                       

Ottelutulokset 22.04.2024 08:28

Mestiga

___________________________________________________________________________ 1. kierros 1 Palikat - SB Ylikävely 7 - 9 2 PaLa - SK Dynamo 3 - 3 3 HiPa - Roosters 4 - 4 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 4 SB Ylikävely - HiPa 8 - 7 5 Roosters - PaLa 5 - 4 6 SK Dynamo - Palikat 4 - 5 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 7 SB Ylikävely - SK Dynamo 14 - 5 8 Palikat - Roosters 5 - 8 9 PaLa - HiPa 6 - 9 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 10 PaLa - SB Ylikävely 9 - 9 11 HiPa - Palikat 10 - 5 12 Roosters - SK Dynamo 1 - 7 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 13 Roosters - SB Ylikävely 2 - 15 14 SK Dynamo - HiPa 1 - 7 15 Palikat - PaLa 9 - 3 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 16 SB Ylikävely - Palikat 23 - 4 17 SK Dynamo - PaLa 2 - 10 18 Roosters - HiPa 2 - 7 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 19 HiPa - SB Ylikävely 3 - 7 20 PaLa - Roosters 3 - 3 21 Palikat - SK Dynamo 4 - 4 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 22 SK Dynamo - SB Ylikävely 7 - 12 23 Roosters - Palikat 5 - 4 24 HiPa - PaLa 2 - 1 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 25 SB Ylikävely - PaLa 2 - 12 26 Palikat - HiPa 4 - 4 27 SK Dynamo - Roosters 2 - 13 ___________________________________________________________________________ 10. kierros 28 SB Ylikävely - Roosters 9 - 6 29 HiPa - SK Dynamo 12 - 4 30 PaLa - Palikat 7 - 7

Ykkönen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 31 Club Nieminen - Trokka 9 - 2 32 Kromosomipojat - Red Devils 3 - 3 33 TPS - MC Jymypallo 4 - 3 34 HC Sirkus - FPS 3 - 6 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 35 HC Sirkus - Trokka 11 - 1 36 FPS - TPS 6 - 13 37 MC Jymypallo - Kromosomipojat 10 - 2 38 Red Devils - Club Nieminen 5 - 4 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 39 Trokka - Red Devils 2 - 6 40 Club Nieminen - MC Jymypallo 3 - 9 41 Kromosomipojat - FPS 10 - 8 42 TPS - HC Sirkus 5 - 5 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 43 MC Jymypallo - Trokka 10 - 2 44 Red Devils - FPS 3 - 9 45 Club Nieminen - HC Sirkus 1 - 4 46 Kromosomipojat - TPS 7 - 8 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 47 Trokka - TPS 3 - 22 48 HC Sirkus - Kromosomipojat 6 - 3 49 FPS - Club Nieminen 6 - 6 50 MC Jymypallo - Red Devils 2 - 3 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 51 Kromosomipojat - Trokka 11 - 0 52 TPS - Club Nieminen 7 - 1 53 HC Sirkus - Red Devils 9 - 3 54 FPS - MC Jymypallo 5 - 8 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 55 Trokka - FPS 2 - 18 56 MC Jymypallo - HC Sirkus 8 - 3 57 Red Devils - TPS 5 - 14 58 Club Nieminen - Kromosomipojat 7 - 4 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 59 Trokka - Club Nieminen 3 - 9 60 Red Devils - Kromosomipojat 5 - 15 61 MC Jymypallo - TPS 4 - 9 62 FPS - HC Sirkus 5 - 3 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 63 Trokka - HC Sirkus 4 - 4 64 TPS - FPS 8 - 6 65 Kromosomipojat - MC Jymypallo 10 - 6 66 Club Nieminen - Red Devils 7 - 6 ___________________________________________________________________________ 10. kierros 67 Red Devils - Trokka 8 - 9 68 MC Jymypallo - Club Nieminen 6 - 3 69 FPS - Kromosomipojat 11 - 6 70 HC Sirkus - TPS 8 - 2 ___________________________________________________________________________ 11. kierros 71 Trokka - MC Jymypallo 4 - 5 72 FPS - Red Devils 11 - 3 73 HC Sirkus - Club Nieminen 3 - 2 74 TPS - Kromosomipojat 11 - 2 ___________________________________________________________________________ 12. kierros 75 TPS - Trokka 10 - 4 76 Kromosomipojat - HC Sirkus 1 - 10 77 Club Nieminen - FPS 2 - 11 78 Red Devils - MC Jymypallo 5 - 6 ___________________________________________________________________________ 13. kierros 79 Trokka - Kromosomipojat 8 - 15 80 Club Nieminen - TPS 5 - 8 81 Red Devils - HC Sirkus 5 - 11 82 MC Jymypallo - FPS 10 - 7 ___________________________________________________________________________ 14. kierros 83 FPS - Trokka 16 - 4 84 HC Sirkus - MC Jymypallo 5 - 2 85 TPS - Red Devils 11 - 3 86 Kromosomipojat - Club Nieminen 4 - 7

Kakkonen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 87 SB Jylhäpallo - LaPa 2 - 11 88 Los Delfinos - Veijarit 3 - 7 89 Jovin Jellonat - SC31 2 - 14 90 Rhinos Spinos - Trouble 8 - 1 91 Jets - Ratapoliisit 4 - 4 92 SC Social Club - Kanuuna 12 - 0 93 Bonanza - nolla3 4 - 6 94 Ryyppyremmi - Hipa u20 2 - 8 503 - 504 - ___________________________________________________________________________ 2. kierros 95 Ryyppyremmi - LaPa 2 - 5 96 Hipa u20 - Bonanza 7 - 3 97 nolla3 - SC Social Club 4 - 3 98 Kanuuna - Jets 1 - 14 99 Ratapoliisit - Rhinos Spinos 1 - 12 100 Trouble - Jovin Jellonat 4 - 3 101 SC31 - Los Delfinos 5 - 6 102 Veijarit - SB Jylhäpallo 5 - 4 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 103 LaPa - Veijarit 4 - 4 104 SB Jylhäpallo - SC31 2 - 6 105 Los Delfinos - Trouble 3 - 10 106 Jovin Jellonat - Ratapoliisit 1 - 1 107 Rhinos Spinos - Kanuuna 5 - 10 108 Jets - nolla3 13 - 6 109 SC Social Club - Hipa u20 6 - 7 110 Bonanza - Ryyppyremmi 2 - 4 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 111 LaPa - Bonanza 4 - 4 112 Ryyppyremmi - SC Social Club 2 - 5 113 Hipa u20 - Jets 5 - 7 114 nolla3 - Rhinos Spinos 6 - 6 115 Kanuuna - Jovin Jellonat 9 - 2 116 Ratapoliisit - Los Delfinos 3 - 4 117 Trouble - SB Jylhäpallo 7 - 0 118 SC31 - Veijarit 5 - 9 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 119 SC31 - LaPa 5 - 4 120 Veijarit - Trouble 3 - 5 121 SB Jylhäpallo - Ratapoliisit 2 - 13 122 Los Delfinos - Kanuuna 10 - 3 123 Jovin Jellonat - nolla3 2 - 6 124 Rhinos Spinos - Hipa u20 4 - 4 125 Jets - Ryyppyremmi 10 - 0 126 SC Social Club - Bonanza 7 - 2 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 127 SC Social Club - LaPa 2 - 3 128 Bonanza - Jets 2 - 4 129 Ryyppyremmi - Rhinos Spinos 1 - 10 130 Hipa u20 - Jovin Jellonat 6 - 6 131 nolla3 - Los Delfinos 6 - 12 132 Kanuuna - SB Jylhäpallo 4 - 6 133 Ratapoliisit - Veijarit 5 - 6 134 Trouble - SC31 3 - 12 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 135 LaPa - Trouble 2 - 2 136 SC31 - Ratapoliisit 9 - 3 137 Veijarit - Kanuuna 5 - 2 138 SB Jylhäpallo - nolla3 8 - 11 139 Los Delfinos - Hipa u20 7 - 6 140 Jovin Jellonat - Ryyppyremmi 6 - 2 141 Rhinos Spinos - Bonanza 8 - 5 142 Jets - SC Social Club 11 - 3 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 143 LaPa - Jets 3 - 7 144 SC Social Club - Rhinos Spinos 1 - 4 145 Bonanza - Jovin Jellonat 0 - 4 146 Ryyppyremmi - Los Delfinos 2 - 8 147 Hipa u20 - SB Jylhäpallo 8 - 3 148 nolla3 - Veijarit 3 - 7 149 Kanuuna - SC31 1 - 10 150 Ratapoliisit - Trouble 8 - 7 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 151 Ratapoliisit - LaPa 4 - 2 152 Trouble - Kanuuna 7 - 4 153 SC31 - nolla3 13 - 3 154 Veijarit - Hipa u20 6 - 2 155 SB Jylhäpallo - Ryyppyremmi 9 - 7 156 Los Delfinos - Bonanza 13 - 2 157 Jovin Jellonat - SC Social Club 6 - 3 158 Rhinos Spinos - Jets 8 - 9 ___________________________________________________________________________ 10. kierros 159 Rhinos Spinos - LaPa 6 - 6 160 Jets - Jovin Jellonat 3 - 3 161 SC Social Club - Los Delfinos 1 - 5 162 Bonanza - SB Jylhäpallo 6 - 4 163 Ryyppyremmi - Veijarit 5 - 3 164 Hipa u20 - SC31 4 - 9 165 nolla3 - Trouble 9 - 4 166 Kanuuna - Ratapoliisit 5 - 8 ___________________________________________________________________________ 11. kierros 167 LaPa - Kanuuna 4 - 4 168 Ratapoliisit - nolla3 9 - 6 169 Trouble - Hipa u20 8 - 6 170 SC31 - Ryyppyremmi 10 - 4 171 Veijarit - Bonanza 19 - 2 172 SB Jylhäpallo - SC Social Club 4 - 5 173 Los Delfinos - Jets 7 - 8 174 Jovin Jellonat - Rhinos Spinos 3 - 8 ___________________________________________________________________________ 12. kierros 175 LaPa - Jovin Jellonat 6 - 4 176 Rhinos Spinos - Los Delfinos 1 - 13 177 Jets - SB Jylhäpallo 12 - 2 178 SC Social Club - Veijarit 4 - 6 179 Bonanza - SC31 4 - 8 180 Ryyppyremmi - Trouble 4 - 2 181 Hipa u20 - Ratapoliisit 5 - 11 182 nolla3 - Kanuuna 6 - 7 ___________________________________________________________________________ 13. kierros 183 nolla3 - LaPa 2 - 7 184 Kanuuna - Hipa u20 4 - 3 185 Ratapoliisit - Ryyppyremmi 9 - 4 186 Trouble - Bonanza 12 - 4 187 SC31 - SC Social Club 5 - 8 188 Veijarit - Jets 5 - 6 189 SB Jylhäpallo - Rhinos Spinos 3 - 7 190 Los Delfinos - Jovin Jellonat 9 - 4 ___________________________________________________________________________ 14. kierros 191 Los Delfinos - LaPa 9 - 5 192 Jovin Jellonat - SB Jylhäpallo 12 - 2 193 Rhinos Spinos - Veijarit 6 - 11 194 Jets - SC31 5 - 5 195 SC Social Club - Trouble 0 - 7 196 Bonanza - Ratapoliisit 2 - 6 197 Ryyppyremmi - Kanuuna 6 - 8 198 Hipa u20 - nolla3 1 - 4 ___________________________________________________________________________ 15. kierros 199 LaPa - Hipa u20 4 - 1 200 nolla3 - Ryyppyremmi 6 - 9 201 Kanuuna - Bonanza 6 - 5 202 Ratapoliisit - SC Social Club 3 - 4 203 Trouble - Jets 3 - 5 204 SC31 - Rhinos Spinos 3 - 12 205 Veijarit - Jovin Jellonat 3 - 2 206 SB Jylhäpallo - Los Delfinos 2 - 9

Kolmonen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 207 Kanukit - SB Tajuboys 6 - 6 208 ACUB - SB Testo 5 - 13 209 Mukkulan Dynamo - Musculus 8 - 5 210 Kylmä Suihku - Bensalenkkarit 12 - 2 211 Kuka On Penikat - Kings 1 - 11 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 212 Kings - Kylmä Suihku 0 - 11 213 Bensalenkkarit - Mukkulan Dynamo 3 - 10 214 Musculus - ACUB 8 - 6 215 SB Testo - Kanukit 14 - 7 216 SB Tajuboys - Jantterit 5 - 5 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 217 Jantterit - SB Testo 10 - 4 218 Kanukit - Musculus 1 - 9 219 ACUB - Bensalenkkarit 5 - 4 220 Mukkulan Dynamo - Kings 4 - 5 221 Kylmä Suihku - Kuka On Penikat 20 - 1 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 222 Kuka On Penikat - Mukkulan Dynamo 5 - 7 223 Kings - ACUB 3 - 6 224 Bensalenkkarit - Kanukit 3 - 7 225 Musculus - Jantterit 6 - 4 226 SB Testo - SB Tajuboys 12 - 8 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 227 SB Tajuboys - Musculus 5 - 7 228 Jantterit - Bensalenkkarit 7 - 2 229 Kanukit - Kings 2 - 2 230 ACUB - Kuka On Penikat 11 - 3 231 Mukkulan Dynamo - Kylmä Suihku 5 - 8 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 232 Kylmä Suihku - ACUB 8 - 2 233 Kuka On Penikat - Kanukit 4 - 7 234 Kings - Jantterit 7 - 9 235 Bensalenkkarit - SB Tajuboys 5 - 17 236 Musculus - SB Testo 8 - 6 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 237 SB Testo - Bensalenkkarit 12 - 4 238 SB Tajuboys - Kings 6 - 4 239 Jantterit - Kuka On Penikat 19 - 2 240 Kanukit - Kylmä Suihku 1 - 5 241 ACUB - Mukkulan Dynamo 5 - 7 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 242 Mukkulan Dynamo - Kanukit 5 - 1 243 Kylmä Suihku - Jantterit 4 - 3 244 Kuka On Penikat - SB Tajuboys 4 - 17 245 Kings - SB Testo 2 - 19 246 Bensalenkkarit - Musculus 3 - 8 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 247 Musculus - Kings 4 - 3 248 SB Testo - Kuka On Penikat 8 - 6 249 SB Tajuboys - Kylmä Suihku 2 - 3 250 Jantterit - Mukkulan Dynamo 6 - 0 251 Kanukit - ACUB 6 - 5 ___________________________________________________________________________ 10. kierros 252 ACUB - Jantterit 2 - 9 253 Mukkulan Dynamo - SB Tajuboys 7 - 4 254 Kylmä Suihku - SB Testo 5 - 6 255 Kuka On Penikat - Musculus 6 - 9 256 Kings - Bensalenkkarit 5 - 3 ___________________________________________________________________________ 11. kierros 257 Bensalenkkarit - Kuka On Penikat 7 - 1 258 Musculus - Kylmä Suihku 4 - 8 259 SB Testo - Mukkulan Dynamo 6 - 13 260 SB Tajuboys - ACUB 3 - 3 261 Jantterit - Kanukit 8 - 2

Nelonen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 262 Sc Restart - Alan Miehet 3 - 6 263 Topa - Hollola City 6 - 4 264 Ameebat - Sir King Kongs 7 - 5 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 265 Sir King Kongs - Topa 4 - 11 266 Hollola City - Sc Restart 0 - 8 267 Alan Miehet - Lahti Bulldogs 6 - 3 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 268 Lahti Bulldogs - Hollola City 0 - 5 269 Sc Restart - Sir King Kongs 4 - 7 270 Topa - Ameebat 5 - 4 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 271 Ameebat - Sc Restart 2 - 5 272 Sir King Kongs - Lahti Bulldogs 7 - 7 273 Hollola City - Alan Miehet 3 - 6 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 274 Alan Miehet - Sir King Kongs 2 - 8 275 Lahti Bulldogs - Ameebat 11 - 3 276 Sc Restart - Topa 5 - 4 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 277 Topa - Lahti Bulldogs 10 - 2 278 Ameebat - Alan Miehet 3 - 8 279 Sir King Kongs - Hollola City 6 - 6 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 280 Hollola City - Ameebat 10 - 2 281 Alan Miehet - Topa 3 - 4 282 Lahti Bulldogs - Sc Restart 4 - 7 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 283 Alan Miehet - Sc Restart 5 - 9 284 Hollola City - Topa 2 - 6 285 Sir King Kongs - Ameebat 9 - 2 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 286 Topa - Sir King Kongs 9 - 2 287 Sc Restart - Hollola City 6 - 4 288 Lahti Bulldogs - Alan Miehet 1 - 7 ___________________________________________________________________________ 10. kierros 289 Hollola City - Lahti Bulldogs 4 - 6 290 Sir King Kongs - Sc Restart 5 - 4 291 Ameebat - Topa 1 - 8 ___________________________________________________________________________ 11. kierros 292 Sc Restart - Ameebat 11 - 2 293 Lahti Bulldogs - Sir King Kongs 3 - 12 294 Alan Miehet - Hollola City 3 - 6 ___________________________________________________________________________ 12. kierros 295 Sir King Kongs - Alan Miehet 14 - 1 296 Ameebat - Lahti Bulldogs 14 - 1 297 Topa - Sc Restart 5 - 3 ___________________________________________________________________________ 13. kierros 298 Lahti Bulldogs - Topa 0 - 5 Luov. 299 Alan Miehet - Ameebat 9 - 2 300 Hollola City - Sir King Kongs 5 - 5 ___________________________________________________________________________ 14. kierros 301 Ameebat - Hollola City 2 - 6 302 Topa - Alan Miehet 11 - 0 303 Sc Restart - Lahti Bulldogs 10 - 2

The Mimmiliiga

___________________________________________________________________________ 1. kierros 304 Ladies - Säbäkät 3 - 9 305 Tsernobyl Sisters - SB Juomatauko 2 - 5 306 SB Lahen Hiki - SB TB 5 - 2 307 Jymy - SB IhanSoma 3 - 3 308 Normipäivä - Siltojen Likat 7 - 2 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 309 Siltojen Likat - Jymy 10 - 0 310 SB IhanSoma - SB Lahen Hiki 3 - 3 311 SB TB - Tsernobyl Sisters 6 - 1 312 SB Juomatauko - Ladies 5 - 1 313 Säbäkät - SB Sokka Irti 4 - 2 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 314 SB Sokka Irti - SB Juomatauko 2 - 5 315 Ladies - SB TB 0 - 6 316 Tsernobyl Sisters - SB IhanSoma 2 - 1 317 SB Lahen Hiki - Siltojen Likat 1 - 7 318 Jymy - Normipäivä 2 - 8 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 319 Normipäivä - SB Lahen Hiki 5 - 0 320 Siltojen Likat - Tsernobyl Sisters 3 - 3 321 SB IhanSoma - Ladies 10 - 0 322 SB TB - SB Sokka Irti 4 - 0 323 SB Juomatauko - Säbäkät 4 - 1 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 324 Säbäkät - SB TB 2 - 2 325 SB Sokka Irti - SB IhanSoma 3 - 4 326 Ladies - Siltojen Likat 2 - 4 327 Tsernobyl Sisters - Normipäivä 2 - 4 328 SB Lahen Hiki - Jymy 4 - 1 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 329 Jymy - Tsernobyl Sisters 4 - 4 330 Normipäivä - Ladies 7 - 2 331 Siltojen Likat - SB Sokka Irti 4 - 1 332 SB IhanSoma - Säbäkät 1 - 3 333 SB TB - SB Juomatauko 4 - 2 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 334 SB Juomatauko - SB IhanSoma 2 - 4 335 Säbäkät - Siltojen Likat 1 - 1 336 SB Sokka Irti - Normipäivä 0 - 10 337 Ladies - Jymy 3 - 3 338 Tsernobyl Sisters - SB Lahen Hiki 5 - 4 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 339 SB Lahen Hiki - Ladies 5 - 1 340 Jymy - SB Sokka Irti 4 - 4 341 Normipäivä - Säbäkät 6 - 1 342 Siltojen Likat - SB Juomatauko 5 - 6 343 SB IhanSoma - SB TB 0 - 1 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 344 SB TB - Siltojen Likat 2 - 3 345 SB Juomatauko - Normipäivä 2 - 6 346 Säbäkät - Jymy 5 - 2 347 SB Sokka Irti - SB Lahen Hiki 6 - 4 348 Ladies - Tsernobyl Sisters 7 - 3 ___________________________________________________________________________ 10. kierros 349 Tsernobyl Sisters - SB Sokka Irti 5 - 0 350 SB Lahen Hiki - Säbäkät 4 - 5 351 Jymy - SB Juomatauko 2 - 11 352 Normipäivä - SB TB 3 - 3 353 Siltojen Likat - SB IhanSoma 5 - 3 ___________________________________________________________________________ 11. kierros 354 SB IhanSoma - Normipäivä 0 - 8 355 SB TB - Jymy 8 - 1 356 SB Juomatauko - SB Lahen Hiki 4 - 6 357 Säbäkät - Tsernobyl Sisters 4 - 2 358 SB Sokka Irti - Ladies 6 - 1

KKI40v.-sarja

___________________________________________________________________________ 1. kierros 359 TPS40 - Hazardi 11 - 1 360 Autovuokraus Ykköset 40v - SSWW-40 1 - 5 361 LaPa FT - Mora X 2 - 20 362 Umpikuja 40v - Slaikkarit Jr 4 - 7 363 Kopu, Makasiinikahvila - Luukkumaali 8 - 6 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 364 Hazardi - Kopu, Makasiinikahvila 4 - 5 365 Luukkumaali - Umpikuja 40v 10 - 6 366 Slaikkarit Jr - LaPa FT 8 - 2 367 Mora X - Autovuokraus Ykköset 40v 17 - 4 368 SSWW-40 - TPS40 6 - 3 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 369 Hazardi - SSWW-40 1 - 7 370 TPS40 - Mora X 5 - 5 371 Autovuokraus Ykköset 40v - Slaikkarit Jr 2 - 7 372 LaPa FT - Luukkumaali 3 - 17 373 Umpikuja 40v - Kopu, Makasiinikahvila 4 - 3 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 374 Umpikuja 40v - Hazardi 8 - 1 375 Kopu, Makasiinikahvila - LaPa FT 12 - 3 376 Luukkumaali - Autovuokraus Ykköset 40v 5 - 4 377 Slaikkarit Jr - TPS40 6 - 8 378 Mora X - SSWW-40 11 - 4 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 379 Mora X - Hazardi 11 - 2 380 SSWW-40 - Slaikkarit Jr 9 - 2 381 TPS40 - Luukkumaali 6 - 4 382 Autovuokraus Ykköset 40v - Kopu, Makasiinikahvila 2 - 10 383 LaPa FT - Umpikuja 40v 5 - 14 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 384 Hazardi - LaPa FT 3 - 10 385 Umpikuja 40v - Autovuokraus Ykköset 40v 6 - 5 386 Kopu, Makasiinikahvila - TPS40 9 - 2 387 Luukkumaali - SSWW-40 4 - 4 388 Slaikkarit Jr - Mora X 9 - 4 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 389 Hazardi - Slaikkarit Jr 3 - 4 390 Mora X - Luukkumaali 8 - 8 391 SSWW-40 - Kopu, Makasiinikahvila 3 - 5 392 TPS40 - Umpikuja 40v 6 - 6 393 Autovuokraus Ykköset 40v - LaPa FT 5 - 4 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 394 Autovuokraus Ykköset 40v - Hazardi 3 - 1 395 LaPa FT - TPS40 0 - 13 396 Umpikuja 40v - SSWW-40 2 - 8 397 Kopu, Makasiinikahvila - Mora X 6 - 6 398 Luukkumaali - Slaikkarit Jr 8 - 1 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 399 Luukkumaali - Hazardi 13 - 5 400 Slaikkarit Jr - Kopu, Makasiinikahvila 4 - 8 401 Mora X - Umpikuja 40v 12 - 8 402 SSWW-40 - LaPa FT 5 - 5 403 TPS40 - Autovuokraus Ykköset 40v 7 - 1

Pappaliiga

___________________________________________________________________________ 1. kierros 404 Autovuokraus Ykköset - Zirocco 2 - 2 405 King Kongs 50 - Slaikkarit 0 - 19 406 FC Goodies - SSWW50 3 - 3 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 407 SSWW50 - King Kongs 50 12 - 3 408 Slaikkarit - Autovuokraus Ykköset 3 - 2 409 Zirocco - TPS50 3 - 10 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 410 TPS50 - Slaikkarit 5 - 3 411 Autovuokraus Ykköset - SSWW50 5 - 3 412 King Kongs 50 - FC Goodies 1 - 4 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 413 FC Goodies - Autovuokraus Ykköset 1 - 3 414 SSWW50 - TPS50 2 - 4 415 Slaikkarit - Zirocco 14 - 0 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 416 Zirocco - SSWW50 1 - 8 417 TPS50 - FC Goodies 10 - 2 418 Autovuokraus Ykköset - King Kongs 50 1 - 4 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 419 King Kongs 50 - TPS50 0 - 18 420 FC Goodies - Zirocco 6 - 2 421 SSWW50 - Slaikkarit 6 - 4 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 422 Slaikkarit - FC Goodies 4 - 1 423 Zirocco - King Kongs 50 3 - 4 424 TPS50 - Autovuokraus Ykköset 8 - 0 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 425 Zirocco - Autovuokraus Ykköset 3 - 7 426 Slaikkarit - King Kongs 50 9 - 0 427 SSWW50 - FC Goodies 7 - 3 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 428 King Kongs 50 - SSWW50 2 - 6 429 Autovuokraus Ykköset - Slaikkarit 3 - 11 430 TPS50 - Zirocco 12 - 1 ___________________________________________________________________________ 10. kierros 431 Slaikkarit - TPS50 3 - 4 432 SSWW50 - Autovuokraus Ykköset 7 - 2 433 FC Goodies - King Kongs 50 8 - 0 ___________________________________________________________________________ 11. kierros 434 Autovuokraus Ykköset - FC Goodies 3 - 3 435 TPS50 - SSWW50 5 - 5 436 Zirocco - Slaikkarit 2 - 12 ___________________________________________________________________________ 12. kierros 437 SSWW50 - Zirocco 11 - 0 438 FC Goodies - TPS50 3 - 12 439 King Kongs 50 - Autovuokraus Ykköset 1 - 14 ___________________________________________________________________________ 13. kierros 440 TPS50 - King Kongs 50 15 - 2 441 Zirocco - FC Goodies 2 - 2 442 Slaikkarit - SSWW50 4 - 5 ___________________________________________________________________________ 14. kierros 443 FC Goodies - Slaikkarit 5 - 8 444 King Kongs 50 - Zirocco 4 - 4 445 Autovuokraus Ykköset - TPS50 3 - 8

Duunisarja

___________________________________________________________________________ 1. kierros 446 Gigantti - POSTI 10 - 2 447 PäHe - Peikko 8 - 2 448 Koskisen Oyj - Kemppi Oy 8 - 7 449 NME - LAB&LUT 11 - 8 450 Alfaroc Oy - Nastolan Kirjatyöntekijät 0 - 7 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 451 POSTI - Alfaroc Oy 4 - 5 452 Nastolan Kirjatyöntekijät - NME 9 - 4 453 LAB&LUT - Koskisen Oyj 3 - 7 454 Kemppi Oy - PäHe 4 - 5 455 Peikko - Gigantti 3 - 8 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 456 POSTI - Peikko 2 - 2 457 Gigantti - Kemppi Oy 13 - 4 458 PäHe - LAB&LUT 10 - 7 459 Koskisen Oyj - Nastolan Kirjatyöntekijät 5 - 6 460 NME - Alfaroc Oy 12 - 4 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 461 NME - POSTI 10 - 4 462 Alfaroc Oy - Koskisen Oyj 3 - 16 463 Nastolan Kirjatyöntekijät - PäHe 5 - 12 464 LAB&LUT - Gigantti 7 - 14 465 Kemppi Oy - Peikko 1 - 7 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 466 Kemppi Oy - POSTI 2 - 7 467 Peikko - LAB&LUT 8 - 10 468 Gigantti - Nastolan Kirjatyöntekijät 14 - 2 469 PäHe - Alfaroc Oy 6 - 3 470 Koskisen Oyj - NME 5 - 8 ___________________________________________________________________________ 6. kierros 471 POSTI - Koskisen Oyj 6 - 10 472 NME - PäHe 5 - 14 473 Alfaroc Oy - Gigantti 0 - 19 474 Nastolan Kirjatyöntekijät - Peikko 4 - 5 475 LAB&LUT - Kemppi Oy 5 - 3 ___________________________________________________________________________ 7. kierros 476 POSTI - LAB&LUT 8 - 10 477 Kemppi Oy - Nastolan Kirjatyöntekijät 3 - 5 478 Peikko - Alfaroc Oy 12 - 0 479 Gigantti - NME 16 - 3 480 PäHe - Koskisen Oyj 4 - 4 ___________________________________________________________________________ 8. kierros 481 PäHe - POSTI 14 - 4 482 Koskisen Oyj - Gigantti 7 - 14 483 NME - Peikko 0 - 13 484 Alfaroc Oy - Kemppi Oy 3 - 5 485 Nastolan Kirjatyöntekijät - LAB&LUT 10 - 7 ___________________________________________________________________________ 9. kierros 486 Nastolan Kirjatyöntekijät - POSTI 6 - 4 487 LAB&LUT - Alfaroc Oy 8 - 8 488 Kemppi Oy - NME 5 - 5 489 Peikko - Koskisen Oyj 9 - 3 490 Gigantti - PäHe 13 - 5

Mestis playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 491 SB Ylikävely - PaLa 3 - 5 492 PaLa - SB Ylikävely 4 - 12 (0-1 ja.) 493 HiPa - Roosters 3 - 3 494 Roosters - HiPa 5 - 3

Mestis pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 495 PaLa - HiPa 5 - 6

Mestis finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 496 SB Ylikävely - Roosters 2 - 3

Ykkönen playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 497 TPS - FPS 6 - 3 498 FPS - TPS 6 - 17 499 HC Sirkus - MC Jymypallo 5 - 4 500 MC Jymypallo - HC Sirkus 3 - 6

Ykkönen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 501 FPS - MC Jymypallo 8 - 3

Ykkönen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 502 TPS - HC Sirkus 4 - 3

Kakkonen sääliplayoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 505 LaPa - nolla3 8 - 7 506 Trouble - Kanuuna 2 - 3

Kakkonen puolivälierä playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 507 Jets - Kanuuna 14 - 1 508 Kanuuna - Jets 5 - 5 509 Los Delfinos - LaPa 6 - 0 510 LaPa - Los Delfinos 4 - 7 511 Veijarit - Ratapoliisit 7 - 5 512 Ratapoliisit - Veijarit 5 - 10 513 SC31 - Rhinos Spinos 5 - 2 514 Rhinos Spinos - SC31 4 - 6

Kakkonen playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 515 Jets - SC31 7 - 7 516 SC31 - Jets 5 - 5 (1-0 ja.) 517 Los Delfinos - Veijarit 10 - 1 518 Veijarit - Los Delfinos 7 - 6 (1-0 ja.)

Kakkonen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 519 Jets - Los Delfinos 5 - 6

Kakkonen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 520 SC31 - Veijarit 7 - 3

Kolmonen ylem. jatkosarja

___________________________________________________________________________ 1. kierros 521 SB Tajuboys - Kylmä Suihku 3 - 9 522 Musculus - SB Testo 10 - 5 523 Jantterit - Mukkulan Dynamo 13 - 2 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 524 Kylmä Suihku - Jantterit 4 - 11 525 Mukkulan Dynamo - Musculus 8 - 2 526 SB Testo - SB Tajuboys 8 - 13 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 527 Kylmä Suihku - SB Testo 7 - 4 528 SB Tajuboys - Mukkulan Dynamo 9 - 2 529 Musculus - Jantterit 5 - 4 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 530 Musculus - Kylmä Suihku 4 - 7 531 Jantterit - SB Tajuboys 1 - 8 532 Mukkulan Dynamo - SB Testo 8 - 6 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 533 Mukkulan Dynamo - Kylmä Suihku 2 - 11 534 SB Testo - Jantterit 3 - 17 535 SB Tajuboys - Musculus 12 - 6

Kolmonen playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 536 Kylmä Suihku - Mukkulan Dynamo 4 - 3 537 Mukkulan Dynamo - Kylmä Suihku 3 - 6 538 SB Tajuboys - Jantterit 6 - 4 539 Jantterit - SB Tajuboys 7 - 3 (1-0 ja.)

Kolmonen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 540 Mukkulan Dynamo - SB Tajuboys 3 - 7

Kolmonen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 541 Kylmä Suihku - Jantterit 7 - 4

Kolmonen Erikois-jatkosarja

___________________________________________________________________________ 1. kierros 542 Kuka On Penikat - Kanukit 2 - 10 543 Bensalenkkarit - Kings 3 - 10 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 544 Kings - Kuka On Penikat 9 - 2 545 Kanukit - ACUB 2 - 7 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 546 ACUB - Kings 3 - 6 547 Kuka On Penikat - Bensalenkkarit 6 - 3 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 548 Bensalenkkarit - ACUB 3 - 10 549 Kings - Kanukit 6 - 4 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 550 Kanukit - Bensalenkkarit 3 - 7 551 ACUB - Kuka On Penikat 15 - 2

Nelonen playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 552 Topa - Alan Miehet 10 - 4 553 Alan Miehet - Topa 3 - 7 554 Sc Restart - Sir King Kongs 5 - 5 555 Sir King Kongs - Sc Restart 0 - 6

Nelonen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 556 Alan Miehet - Sir King Kongs 6 - 7

Nelonen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 557 Topa - Sc Restart 4 - 5

Mimmiykkönen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 558 SB Juomatauko - Siltojen Likat 2 - 2 559 SB TB - Säbäkät 8 - 0 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 560 Säbäkät - SB Juomatauko 2 - 6 561 Siltojen Likat - Normipäivä 4 - 5 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 562 Normipäivä - Säbäkät 4 - 2 563 SB Juomatauko - SB TB 5 - 4 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 564 SB TB - Normipäivä 3 - 2 565 Säbäkät - Siltojen Likat 1 - 7 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 566 Siltojen Likat - SB TB 4 - 5 567 Normipäivä - SB Juomatauko 8 - 0

Mimmiykkönen playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 568 SB TB - Siltojen Likat 2 - 2 569 Siltojen Likat - SB TB 5 - 2 570 Normipäivä - SB Juomatauko 10 - 0 571 SB Juomatauko - Normipäivä 2 - 3

Mimmiykkönen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 572 SB TB - SB Juomatauko 3 - 5

Mimmiykkönen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 573 Siltojen Likat - Normipäivä 1 - 7

Mimmikakkonen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 574 Ladies - SB Lahen Hiki 2 - 4 575 Tsernobyl Sisters - Jymy 4 - 2 576 SB IhanSoma - SB Sokka Irti 14 - 0 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 577 SB Lahen Hiki - SB IhanSoma 0 - 8 578 SB Sokka Irti - Tsernobyl Sisters 2 - 3 579 Jymy - Ladies 8 - 1 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 580 SB Lahen Hiki - Jymy 6 - 2 581 Ladies - SB Sokka Irti 2 - 5 582 Tsernobyl Sisters - SB IhanSoma 1 - 0 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 583 Tsernobyl Sisters - SB Lahen Hiki 3 - 2 584 SB IhanSoma - Ladies 10 - 3 585 SB Sokka Irti - Jymy 2 - 3 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 586 SB Sokka Irti - SB Lahen Hiki 2 - 2 587 Jymy - SB IhanSoma 1 - 7 588 Ladies - Tsernobyl Sisters 0 - 10

Mimmikakkonen playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 589 Tsernobyl Sisters - Jymy 5 - 2 590 Jymy - Tsernobyl Sisters 4 - 6 591 SB IhanSoma - SB Lahen Hiki 8 - 3 592 SB Lahen Hiki - SB IhanSoma 1 - 6

Mimmikakkonen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 593 Jymy - SB Lahen Hiki 7 - 2

Mimmikakkonen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 594 Tsernobyl Sisters - SB IhanSoma 3 - 4

KKI40v ylempi jatkosarja

___________________________________________________________________________ 1. kierros 595 Luukkumaali - Mora X 6 - 9 596 TPS40 - SSWW-40 8 - 6 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 597 SSWW-40 - Luukkumaali 10 - 5 598 Mora X - Kopu, Makasiinikahvila 8 - 3 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 599 Kopu, Makasiinikahvila - SSWW-40 7 - 8 600 Luukkumaali - TPS40 3 - 10 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 601 TPS40 - Kopu, Makasiinikahvila 3 - 5 602 SSWW-40 - Mora X 9 - 4 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 603 Mora X - TPS40 4 - 4 604 Kopu, Makasiinikahvila - Luukkumaali 9 - 4

KKI40v playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 605 SSWW-40 - Kopu, Makasiinikahvila 1 - 6 606 Kopu, Makasiinikahvila - SSWW-40 6 - 4 607 TPS40 - Mora X 4 - 4 608 Mora X - TPS40 5 - 3

KKI40v pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 609 SSWW-40 - TPS40 1 - 9

KKI40v finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 610 Kopu, Makasiinikahvila - Mora X 7 - 4

KKI40v Erikois-jatkosarja

___________________________________________________________________________ 1. kierros 611 Hazardi - Umpikuja 40v 3 - 4 612 LaPa FT - Autovuokraus Ykköset 40v 4 - 4 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 613 Autovuokraus Ykköset 40v - Hazardi 3 - 4 614 Umpikuja 40v - Slaikkarit Jr 12 - 3 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 615 Slaikkarit Jr - Autovuokraus Ykköset 40v 6 - 2 616 Hazardi - LaPa FT 6 - 3 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 617 LaPa FT - Slaikkarit Jr 4 - 7 618 Autovuokraus Ykköset 40v - Umpikuja 40v 2 - 4 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 619 Umpikuja 40v - LaPa FT 5 - 2 620 Slaikkarit Jr - Hazardi 5 - 7

Pappaliiga playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 621 TPS50 - Autovuokraus Ykköset 8 - 2 622 Autovuokraus Ykköset - TPS50 0 - 7 623 SSWW50 - Slaikkarit 7 - 5 624 Slaikkarit - SSWW50 4 - 4

Pappaliiga pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 625 Autovuokraus Ykköset - Slaikkarit 3 - 13

Pappaliiga finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 626 TPS50 - SSWW50 6 - 2

Duuniykkönen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 627 NME - PäHe 6 - 9 628 Peikko - Nastolan Kirjatyöntekijät 4 - 3 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 629 Nastolan Kirjatyöntekijät - NME 9 - 4 630 PäHe - Gigantti 4 - 13 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 631 Gigantti - Nastolan Kirjatyöntekijät 7 - 3 632 NME - Peikko 3 - 9 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 633 Peikko - Gigantti 3 - 14 634 Nastolan Kirjatyöntekijät - PäHe 5 - 5 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 635 PäHe - Peikko 4 - 8 636 Gigantti - NME 26 - 2

Duuniykkönen playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 637 Gigantti - PäHe 9 - 6 638 PäHe - Gigantti 3 - 12 639 Peikko - Nastolan Kirjatyöntekijät 4 - 4 640 Nastolan Kirjatyöntekijät - Peikko 2 - 6

Duuniykkönen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 641 PäHe - Nastolan Kirjatyöntekijät 5 - 3

Duuniykkönen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 642 Gigantti - Peikko 4 - 3

Duunikakkonen

___________________________________________________________________________ 1. kierros 643 Kemppi Oy - LAB&LUT 6 - 3 644 Alfaroc Oy - POSTI 5 - 5 ___________________________________________________________________________ 2. kierros 645 POSTI - Kemppi Oy 3 - 7 646 LAB&LUT - Koskisen Oyj 8 - 10 ___________________________________________________________________________ 3. kierros 647 Koskisen Oyj - POSTI 13 - 5 648 Kemppi Oy - Alfaroc Oy 5 - 9 ___________________________________________________________________________ 4. kierros 649 Alfaroc Oy - Koskisen Oyj 4 - 10 650 POSTI - LAB&LUT 6 - 7 ___________________________________________________________________________ 5. kierros 651 LAB&LUT - Alfaroc Oy 6 - 5 652 Koskisen Oyj - Kemppi Oy 2 - 2

Duunikakkonen playoffs

___________________________________________________________________________ 1. kierros 653 Koskisen Oyj - Alfaroc Oy 9 - 3 654 Alfaroc Oy - Koskisen Oyj 0 - 5 Luov. 655 Kemppi Oy - LAB&LUT 7 - 8 656 LAB&LUT - Kemppi Oy 6 - 6

Duunikakkonen pronssi

___________________________________________________________________________ 1. kierros 657 Alfaroc Oy - Kemppi Oy 9 - 8 ja.

Duunikakkonen finaali

___________________________________________________________________________ 1. kierros 658 Koskisen Oyj - LAB&LUT 7 - 11