Lahen kortteliliiga ry.                                                       

Ottelutulokset 26.02.2024 07:35


Joukkuetennis 1 Div

___________________________________________________________________
1. kierros
1 Päps 1 - Päps 2 11 - 3
      Ahlqvist A/Nissinen O - Kortepuro J/Peltomaa A

2 Reissumiehet - Showtime 7 - 7
      Immeli J/Kinnunen I - Keronen M/Larvus E

3 ST-77 1 - Sulkupallo 9 - 4
      Palo R/Sormunen H - Honkanen R/Rinne K

___________________________________________________________________
2. kierros
4 Sulkupallo - Reissumiehet 9 - 4
      Kyllönen J/Ukkonen K - Kaasinen M/Kekoni J

5 Showtime - Päps 1 6 -10
      Larvus E/Saari A - Mustonen H/Nissinen O

6 Päps 2 - Drop Shot 7 - 9
      Kulmala T/Rautava A - Nykopp J/Ritvanen S

___________________________________________________________________
3. kierros
7 Drop Shot - Showtime 6 - 6
      Kuparinen T/Laitinen A - Kautonen I/Keronen M

8 Päps 1 - Sulkupallo 9 - 3
      Heikkinen J/Kanerva A - Kyllönen J/Ukkonen K

9 Reissumiehet - ST-77 1 8 - 4
      Jankkila J/Kekoni J - Liimatainen L/Sormunen H

___________________________________________________________________
4. kierros
10 ST-77 1 - Päps 1 9 - 6
      Palo R/Sormunen H - Kanerva A/Mustonen H

11 Sulkupallo - Drop Shot 5 - 7
      Honkanen R/Ketolainen J - Kujala A/Mäkelä I

12 Showtime - Päps 2 10 - 4
      Kautonen I/Kurosawa Y - Arvez D/Kortepuro J

___________________________________________________________________
5. kierros
13 Päps 2 - Sulkupallo 6 - 6
      Jokinen J/Kulmala T - Ketolainen J/Rahikka E

14 Drop Shot - ST-77 1 5 - 8
      Kuparinen T/Nykopp J - Liimatainen L/Sormunen H

15 Päps 1 - Reissumiehet 3 - 8
      Heikkinen J/Ignatius T - Immeli J/Sohlberg W

___________________________________________________________________
6. kierros
16 Reissumiehet - Drop Shot 5 - 8
      Immeli J/Kekoni J - Kujala A/Mäkelä I

17 ST-77 1 - Päps 2 12 - 3
      Liimatainen L/Savitie S - Kulmala T/Peltomaa A

18 Sulkupallo - Showtime 2 - 7
      Rinne K/Ukkonen K - Keronen M/Larvus E

___________________________________________________________________
7. kierros
19 Showtime - ST-77 1 8 -10
      Larvus L/Saari A - Liimatainen L/Sormunen H

20 Päps 2 - Reissumiehet 3 -12
      Karppinen A/Rautava A - Jankkila J/Kaasinen M

21 Drop Shot - Päps 1 1 -16
      Ritvanen S/Uusitalo P - Ignatius T/Nissinen O

___________________________________________________________________
8. kierros
22 Päps 2 - Päps 1 6 -10
      Jokinen J/Peltomaa A - Ignatius T/Kanerva A

23 Showtime - Reissumiehet 4 -10
      Larvus E/Larvus M - Immeli J/Kaasinen M

24 Sulkupallo - ST-77 1 9 - 5
      Rahikka E/Rinne K - Savitie S/Sormunen H

___________________________________________________________________
9. kierros
25 Reissumiehet - Sulkupallo 8 - 4
      Jankkila J/Kinnunen I - Kuokkanen E/Ukkonen K

26 Päps 1 - Showtime 9 - 9
      Ignatius T/Nissinen O - Kurosawa Y/Tuukkanen V

27 Drop Shot - Päps 2 11 - 2
      Nykopp J/Uusitalo P - Jokinen J/Karppinen A

___________________________________________________________________
10. kierros
28 Showtime - Drop Shot 7 - 7
      Kautonen I/Saari A - Laitinen A/Mäkelä I

29 Sulkupallo - Päps 1 8 - 6
      Kuokkanen E/Kyllönen J - Ahlqvist A/Kanerva A

30 ST-77 1 - Reissumiehet 4 - 7
      Heinonen M/Savitie S - Kinnunen I/Sohlberg W

___________________________________________________________________
11. kierros
31 Päps 1 - ST-77 1

32 Drop Shot - Sulkupallo 9 - 3
      Nykopp J/Ritvanen S - Ketolainen J/Kuokkanen E

33 Päps 2 - Showtime 7 - 4
      Karppinen A/Kortepuro J - Larvus M/Tuukkanen V

___________________________________________________________________
12. kierros
34 Sulkupallo - Päps 2 9 - 5
      Honkanen R/Rinne K - Peltomaa A/Rautava A

35 ST-77 1 - Drop Shot 2 -11
      Heinonen M/Savitie S - Mäkelä I/Uusitalo P

36 Reissumiehet - Päps 1 10 - 4
      Jankkila J/Sohlberg W - Mustonen H/Nissinen O

___________________________________________________________________
13. kierros
37 Drop Shot - Reissumiehet

38 Päps 2 - ST-77 1

39 Showtime - Sulkupallo

___________________________________________________________________
14. kierros
40 ST-77 1 - Showtime

41 Reissumiehet - Päps 2

42 Päps 1 - Drop Shot

___________________________________________________________________
15. kierros
43 Päps 1 - Päps 2

44 Reissumiehet - Showtime

45 ST-77 1 - Sulkupallo

___________________________________________________________________
16. kierros
46 Sulkupallo - Reissumiehet

47 Showtime - Päps 1

48 Päps 2 - Drop Shot

___________________________________________________________________
17. kierros
49 Drop Shot - Showtime

50 Päps 1 - Sulkupallo

51 Reissumiehet - ST-77 1

___________________________________________________________________
18. kierros
52 ST-77 1 - Päps 1

53 Sulkupallo - Drop Shot

54 Showtime - Päps 2

___________________________________________________________________
19. kierros
55 Päps 2 - Sulkupallo

56 Drop Shot - ST-77 1

57 Päps 1 - Reissumiehet

___________________________________________________________________
20. kierros
58 Reissumiehet - Drop Shot

59 ST-77 1 - Päps 2

60 Sulkupallo - Showtime

___________________________________________________________________
21. kierros
61 Showtime - ST-77 1

62 Päps 2 - Reissumiehet

63 Drop Shot - Päps 1


Joukkuetennis 2 Div

___________________________________________________________________
1. kierros
64 Double Trouble - Golden Serve 8 - 3
      Tarvainen L/Urpalainen M - Entola V/Karadjov K

65 Heinolan Tykit - LaMa 4 - 7
      Aarikka T/Tattari M - Ajanki J/Kuivaniemi M

66 McTennis - Päps Akatemia 6 - 8
      Kariste O/Voutilainen J - Halle H/Halle K

67 Traktor - Vamos 6 - 9
      Laine E/Tuominen T - Laitinen M/Pihl L

___________________________________________________________________
2. kierros
68 Vamos - McTennis 11 - 9
      Laitinen M/Virtanen K - Meritähti N/Vepsäläinen R

69 Päps Akatemia - Heinolan Tykit 4 - 9
      Halle H/Nikunen H - Aarikka T/Laakkonen M

70 LaMa - Double Trouble 8 - 5
      Kuokkanen E/Varpola T - Hyvönen J/Ruokonen P

71 Golden Serve - 69Seniors 2 -10
      Entola V/Leinonen S - Annunen J/Kallio R

___________________________________________________________________
3. kierros
72 69Seniors - LaMa 3 - 7
      Liljeström K/Tuomimäki H - Kuivaniemi J/Kuivaniemi M

73 Double Trouble - Päps Akatemia 1 -10
      Ruokonen P/Urpalainen M - Halle K/Semeri J

74 Heinolan Tykit - Vamos 3 -11
      Kalho M/Kemppainen H - Laitinen M/Siiri N

75 McTennis - Traktor 4 - 9
      Meritähti N/Tiitinen A - Repo J/Tuominen T

___________________________________________________________________
4. kierros
76 Traktor - Heinolan Tykit 11 - 6
      Tuominen T/Tuominen T - Järvinen T/Pesonen J

77 Vamos - Double Trouble 9 - 3
      Halme S/Laitinen M - Hyvönen J/Sihvonen M

78 Päps Akatemia - 69Seniors 3 -10
      Halle K/Semeri J - Annunen J/Eloranta K

79 LaMa - Golden Serve 12 - 3
      Kuivaniemi J/Liimatainen H - Karadjov K/Leinonen S

___________________________________________________________________
5. kierros
80 Golden Serve - Päps Akatemia 5 - 7
      Kokko M/Laine E - Halle K/Nikunen H

81 69Seniors - Vamos 9 - 5
      Hyytiäinen J/Liljeström K - Laitinen M/Siiri N

82 Double Trouble - Traktor 7 - 9
      Sihvonen M/Tarvainen L - Tuominen T/Tuominen T

83 Heinolan Tykit - McTennis 8 -10
      Laakkonen M/Pesonen J - Kariste O/Voutilainen J

___________________________________________________________________
6. kierros
84 McTennis - Double Trouble 9 - 6
      Kariste O/Vepsäläinen R - Ekholm K/Holopainen K

85 Traktor - 69Seniors 2 -10
      Koskinen A/Tuominen T - Annunen J/Tuomimäki H

86 Vamos - Golden Serve 9 - 1
      Halme J/Pihl L - Laine E/Leinonen S

87 Päps Akatemia - LaMa 6 -10
      Halle H/Halle K - Paldanius I/Varpola T

___________________________________________________________________
7. kierros
88 LaMa - Vamos 8 - 8
      Ajanki J/Paldanius I - Pihl L/Siiri N

89 Golden Serve - Traktor 2 -11
      Laine E/Leinonen S - Hynninen E/Korkeamäki K

90 69Seniors - McTennis 3 - 9
      Liljeström K/Ottela J - Tiitinen A/Vepsäläinen R

91 Double Trouble - Heinolan Tykit 4 -10
      Hyvönen J/Urpalainen M - Järvinen T/Välivuori J

___________________________________________________________________
8. kierros
92 Heinolan Tykit - 69Seniors 5 - 8
      Järvinen T/Välivuori J - Annunen J/Eloranta K

93 McTennis - Golden Serve 6 - 6
      Meritähti N/Voutilainen J - Kokko M/Laine E

94 Traktor - LaMa 5 - 7
      Hynninen E/Tuominen T - Ajanki J/Kuivaniemi J

95 Vamos - Päps Akatemia 8 - 4
      Halme S/Siiri N - Lokka S/Sairomaa T

___________________________________________________________________
9. kierros
96 Päps Akatemia - Traktor 9 - 4
      Halle H/Semeri J - Korkeamäki K/Tuominen T

97 LaMa - McTennis 11 - 3
      Kuokkanen E/Liimatainen H - Meritähti N/Voutilainen J

98 Golden Serve - Heinolan Tykit 6 - 6
      Entola V/Karadjov K - Järvinen T/Välivuori J

99 69Seniors - Double Trouble 9 - 5
      Hyytiäinen J/Leinonen M - Ekholm K/Tarvainen L

___________________________________________________________________
10. kierros
100 Golden Serve - Double Trouble 2 - 8
      Kokko M/Laine E - Holopainen K/Tarvainen L

101 LaMa - Heinolan Tykit 12 - 2
      Kuivaniemi J/Paldanius I - Aarikka T/Välivuori J

102 Päps Akatemia - McTennis 2 - 7
      Nikunen H/Sairomaa T - Kariste O/Tiitinen A

103 Vamos - Traktor 13 - 0
      Halme S/Pihl L - Koskinen A/Vainio T

___________________________________________________________________
11. kierros
104 McTennis - Vamos 7 - 7
      Marvaila J/Voutilainen J - Halme J/Virtanen K

105 Heinolan Tykit - Päps Akatemia 7 - 9
      Järvinen T/Pesonen J - Halle K/Semeri J

106 Double Trouble - LaMa 2 -11
      Holopainen K/Ruokonen P - Liimatainen H/Paldanius I

107 69Seniors - Golden Serve 4 -10
      Annunen J/Salonen S - Eskola V/Leinonen S

___________________________________________________________________
12. kierros
108 LaMa - 69Seniors 6 - 6
      Ajanki J/Varpola T - Liljeström K/Ottela J

109 Päps Akatemia - Double Trouble 10 - 2
      Halle H/Sairomaa T - Ekholm K/Sihvonen M

110 Vamos - Heinolan Tykit 10 - 4
      Halme S/Laitinen M - Tattari M/Välivuori J

111 Traktor - McTennis 3 -11
      Korkeamäki K/Vainio T - Kariste O/Vepsäläinen R

___________________________________________________________________
13. kierros
112 Heinolan Tykit - Traktor 5 - 7
      Kemppainen H/Tattari M - Koskinen A/Tuominen T

113 Double Trouble - Vamos 6 - 9
      Tarvainen L/Urpalainen M - Siiri N/Virtanen K

114 69Seniors - Päps Akatemia 7 - 7
      Hyytiäinen J/Liljeström K - Halle H/Semeri J

115 Golden Serve - LaMa 7 - 5
      Eskola V/Leinonen S - Ajanki A/Paldanius I

___________________________________________________________________
14. kierros
116 Päps Akatemia - Golden Serve 9 - 4
      Halle H/Sairomaa T - Karadjov K/Kokko M

117 Vamos - 69Seniors 2 -11
      Halme S/Laitinen M - Liljeström K/Tuomimäki H

118 Traktor - Double Trouble 7 - 7
      Hynninen E/Laine E - Ekholm K/Urpalainen M

119 McTennis - Heinolan Tykit 8 - 5
      Tiitinen A/Voutilainen J - Aarikka T/Välivuori J

___________________________________________________________________
15. kierros
120 Double Trouble - McTennis 1 -10
      Hyvönen J/Tarvainen L - Meritähti N/Tiitinen A

121 69Seniors - Traktor 3 - 8
      Liljeström K/Salonen S - Tuominen T/Tuominen T

122 Golden Serve - Vamos 4 - 7
      Kokko M/Laine E - Siiri N/Virtanen K

123 LaMa - Päps Akatemia 7 - 3
      Kuokkanen E/Liimatainen H - Lokka S/Semeri J

___________________________________________________________________
16. kierros
124 Vamos - LaMa 3 -10
      Halme J/Pihl L - Kuivaniemi J/Paldanius I

125 Traktor - Golden Serve 7 - 7
      Laine E/Vainio T - Entola V/Karadjov K

126 McTennis - 69Seniors 13 - 2
      Kariste O/Voutilainen J - Eloranta K/Leinonen M

127 Heinolan Tykit - Double Trouble 10 - 3
      Kalho M/Tattari M - Ruokonen P/Tarvainen L

___________________________________________________________________
17. kierros
128 69Seniors - Heinolan Tykit 8 - 6
      Liljeström K/Ottela J - Aarikka T/Tattari M

129 Golden Serve - McTennis 5 - 7
      Entola V/Karadjov K - Marvaila J/Vepsäläinen R

130 LaMa - Traktor 8 - 3
      Kuivaniemi M/Kuokkanen E - Korkeamäki K/Laine E

131 Päps Akatemia - Vamos 8 - 6
      Halle H/Halle K - Pihl L/Virtanen K

___________________________________________________________________
18. kierros
132 Traktor - Päps Akatemia

133 McTennis - LaMa

134 Heinolan Tykit - Golden Serve

135 Double Trouble - 69Seniors

___________________________________________________________________
19. kierros
136 Double Trouble - Golden Serve

137 Heinolan Tykit - LaMa

138 McTennis - Päps Akatemia

139 Traktor - Vamos

___________________________________________________________________
20. kierros
140 Vamos - McTennis

141 Päps Akatemia - Heinolan Tykit

142 LaMa - Double Trouble

143 Golden Serve - 69Seniors

___________________________________________________________________
21. kierros
144 69Seniors - LaMa

145 Double Trouble - Päps Akatemia

146 Heinolan Tykit - Vamos

147 McTennis - Traktor

___________________________________________________________________
22. kierros
148 Traktor - Heinolan Tykit

149 Vamos - Double Trouble

150 Päps Akatemia - 69Seniors

151 LaMa - Golden Serve

___________________________________________________________________
23. kierros
152 Golden Serve - Päps Akatemia

153 69Seniors - Vamos

154 Double Trouble - Traktor

155 Heinolan Tykit - McTennis

___________________________________________________________________
24. kierros
156 McTennis - Double Trouble

157 Traktor - 69Seniors

158 Vamos - Golden Serve

159 Päps Akatemia - LaMa

___________________________________________________________________
25. kierros
160 LaMa - Vamos

161 Golden Serve - Traktor

162 69Seniors - McTennis

163 Double Trouble - Heinolan Tykit

___________________________________________________________________
26. kierros
164 Heinolan Tykit - 69Seniors

165 McTennis - Golden Serve

166 Traktor - LaMa

167 Vamos - Päps Akatemia

___________________________________________________________________
27. kierros
168 Päps Akatemia - Traktor

169 LaMa - McTennis

170 Golden Serve - Heinolan Tykit

171 69Seniors - Double Trouble


Joukkuetennis 3 Div

___________________________________________________________________
1. kierros
172 Hojaa - Hotshot 10 - 4
      Korhonen M/Nurmi A - Artima-Sulkinoja E/Iivonen P

173 Kauhee Mökkälä - Murtopallo 7 - 5
      Järvelin J/Salonen R - Kiilholma P/Mielonen E

174 OtaSä - Rafael 4 - 7
      Kulmala J/Paldanius P - Lampinen N/Viljanen M

___________________________________________________________________
2. kierros
175 Rafael - Kauhee Mökkälä 5 - 5
      Lampinen H/Ollberg L - Kyllönen M/Taarasti J

176 Murtopallo - Hojaa 11 - 0
      Korpinen M/Ojala P - Kimmo K/Korhonen M

177 Hotshot - PLK 3 - 9
      Juha R/Julia K - Koskinen M/Putkonen S

___________________________________________________________________
3. kierros
178 PLK - Murtopallo 9 - 3
      Hiltunen L/Pääkkönen T - Talka J/Torikka H

179 Hojaa - Rafael 6 - 6
      Nurmi A/Rainer N - Nikulin A/Rönkkö E

180 Kauhee Mökkälä - OtaSä 3 -12
      Järvelin J/Mökkälä J - Kuosmanen T/Paldanius A

___________________________________________________________________
4. kierros
181 OtaSä - Hojaa 9 - 3
      Kuosmanen T/Väntsi S - Pekka P/Rainer N

182 Rafael - PLK 7 - 9
      Larjo J/Nikulin A - Koskinen M/Lindström J

183 Murtopallo - Hotshot 7 - 5
      Mielonen E/Toje E - Artima-Sulkinoja E/Juha R

___________________________________________________________________
5. kierros
184 Hotshot - Rafael 7 - 7
      Juha R/Veltheim J - Nikulin A/Rönkkö E

185 PLK - OtaSä 8 -10
      Pääkkönen T/Sipilä J - Marola J/Paldanius P

186 Hojaa - Kauhee Mökkälä 9 - 4
      Jorma A/Nurmi A - Salonen R/Taarasti J

___________________________________________________________________
6. kierros
187 Kauhee Mökkälä - PLK 5 - 9
      Mökkälä J/Salonen R - Lindström J/Putkonen S

188 OtaSä - Hotshot 3 - 6
      Marola J/Väntsi S - Juha R/Kölli J

189 Rafael - Murtopallo 7 - 9
      Larjo J/Rohtla R - Korpinen M/Ojala P

___________________________________________________________________
7. kierros
190 Murtopallo - OtaSä 2 - 9
      Peltonen J/Talka J - Paldanius A/Väntsi S

191 Hotshot - Kauhee Mökkälä 3 -10
      Julia K/Veltheim J - Kyllönen M/Sollo J

192 PLK - Hojaa 2 - 9
      Kella J/Putkonen S - Jani N/Nurmi A

___________________________________________________________________
8. kierros
193 Hotshot - Hojaa 5 - 7
      Iivonen P/Julia K - Korhonen M/Rainer N

194 Murtopallo - Kauhee Mökkälä 6 - 4
      Korpinen M/Mielonen E - Järvelin J/Taarasti J

195 Rafael - OtaSä 8 - 4
      Lampinen H/Rohtla R - Paldanius A/Paldanius P

___________________________________________________________________
9. kierros
196 Kauhee Mökkälä - Rafael 6 - 4
      Mökkälä J/Salonen R - Nikulin A/Rönkkö E

197 Hojaa - Murtopallo 11 - 3
      Jorma A/Nurmi A - Ojala P/Torikka H

198 PLK - Hotshot 11 - 4
      Koskinen M/Lindström J - Kölli J/Veltheim J

___________________________________________________________________
10. kierros
199 Murtopallo - PLK 8 - 5
      Kiilholma P/Ojala P - Kella J/Sipilä J

200 Rafael - Hojaa 3 - 6
      Lampinen H/Ollberg L - Jani N/Korhonen M

201 OtaSä - Kauhee Mökkälä 4 - 8
      Kulmala J/Paldanius A - Järvelin J/Sollo J

___________________________________________________________________
11. kierros
202 Hojaa - OtaSä 6 - 8
      Nurmi A/Pekka P - Kuosmanen T/Paldanius A

203 PLK - Rafael 7 - 5
      Lindström J/Pääkkönen T - Lampinen H/Nikulin A

204 Hotshot - Murtopallo 4 - 4
      Iivonen P/Julia K - Kiilholma P/Talka J

___________________________________________________________________
12. kierros
205 Rafael - Hotshot 10 - 4
      Lampinen N/Ollberg L - Iivonen P/Julia K

206 OtaSä - PLK 8 - 6
      Kuosmanen T/Väntsi S - Kella J/Lindström J

207 Kauhee Mökkälä - Hojaa 6 - 6
      Järvelin J/Salonen R - Jorma A/Rainer N

___________________________________________________________________
13. kierros
208 PLK - Kauhee Mökkälä

209 Hotshot - OtaSä

210 Murtopallo - Rafael

___________________________________________________________________
14. kierros
211 OtaSä - Murtopallo

212 Kauhee Mökkälä - Hotshot

213 Hojaa - PLK

___________________________________________________________________
15. kierros
214 Hojaa - Hotshot

215 Kauhee Mökkälä - Murtopallo

216 OtaSä - Rafael

___________________________________________________________________
16. kierros
217 Rafael - Kauhee Mökkälä

218 Murtopallo - Hojaa

219 Hotshot - PLK

___________________________________________________________________
17. kierros
220 PLK - Murtopallo

221 Hojaa - Rafael

222 Kauhee Mökkälä - OtaSä

___________________________________________________________________
18. kierros
223 OtaSä - Hojaa

224 Rafael - PLK

225 Murtopallo - Hotshot

___________________________________________________________________
19. kierros
226 Hotshot - Rafael

227 PLK - OtaSä

228 Hojaa - Kauhee Mökkälä

___________________________________________________________________
20. kierros
229 Kauhee Mökkälä - PLK

230 OtaSä - Hotshot

231 Rafael - Murtopallo

___________________________________________________________________
21. kierros
232 Murtopallo - OtaSä

233 Hotshot - Kauhee Mökkälä

234 PLK - Hojaa


Joukkuetennis 4 Div

___________________________________________________________________
1. kierros
235 Ei Rajoja - Fixi - Team 9 - 4
      Ainola A/Helin T - Kinnunen K/Myllykangas M

236 Karvapallo - KUTE 7 - 4
      Kokko M/Pussinen J - Niemi K/Starck J

237 Space Ace - Spin Doctors 12 - 1
      Leutola A/Naukkarinen M - Kohvakka V/Viljanen J

___________________________________________________________________
2. kierros
238 Fixi - Team - Space Ace 6 -10
      Tiitinen A/Vaurola S - Neumann K/Pietikäinen J

239 Spin Doctors - Karvapallo 2 - 8
      Plotnikov I/Rantahalme M - Pajula H/Pertti M

240 KUTE - Ei Rajoja 9 - 3
      Lavikainen J/Stenström R - Joki O/Poikola M

___________________________________________________________________
3. kierros
241 Fixi - Team - KUTE 1 -13
      Kinnunen D/Kinnunen K - Keskiaho K/Ukko J

242 Ei Rajoja - Spin Doctors 7 - 5
      Eerola K/Sairomaa S - Kohvakka V/Lipponen N

243 Karvapallo - Space Ace 5 -10
      Järvinen L/Kokko M - Leutola A/Pietikäinen J

___________________________________________________________________
4. kierros
244 Karvapallo - Fixi - Team 2 -11
      Kilpinen J/Kokko M - Kivisilta K/Tiitinen A

245 Space Ace - Ei Rajoja 11 - 4
      Leutola A/Lipponen T - Kärna M/Poikola M

246 Spin Doctors - KUTE 3 - 7
      Rantahalme M/Viljanen J - Raiski T/Starck J

___________________________________________________________________
5. kierros
247 Spin Doctors - Fixi - Team 4 -12
      Lipponen N/Plotnikov I - Myllykangas M/Vaurola S

248 KUTE - Space Ace 6 - 6
      Lavikainen J/Niemi K - Naukkarinen M/Nieminen J

249 Ei Rajoja - Karvapallo 9 - 2
      Joki O/Kärna M - Kokko M/Laura O

___________________________________________________________________
6. kierros
250 Fixi - Team - Ei Rajoja 3 -12
      Kinnunen D/Myllykangas M - Ainola A/Joki O

251 KUTE - Karvapallo 6 - 6
      Keskiaho K/Starck J - Kokko M/Pajula H

252 Spin Doctors - Space Ace 4 -10
      Lipponen N/Rantahalme M - Nieminen J/Pietikäinen J

___________________________________________________________________
7. kierros
253 Space Ace - Fixi - Team 8 - 5
      Leutola A/Lipponen T - Kivisilta K/Tiitinen A

254 Karvapallo - Spin Doctors 7 - 4
      Kilpinen J/Laura O - Kaaria P/Plotnikov I

255 Ei Rajoja - KUTE 5 - 7
      Eerola K/Helin T - Keskiaho K/Raiski T

___________________________________________________________________
8. kierros
256 KUTE - Fixi - Team 13 - 3
      Raiski T/Ukko J - Kinnunen K/Vaurola S

257 Spin Doctors - Ei Rajoja 1 -13
      Kaaria P/Lipponen N - Ainola A/Sairomaa S

258 Space Ace - Karvapallo 5 -10
      Lipponen T/Neumann K - Kilpinen J/Pussinen J

___________________________________________________________________
9. kierros
259 Fixi - Team - Karvapallo 9 - 4
      Myllykangas M/Vaurola S - Järvinen L/Pajula H

260 Ei Rajoja - Space Ace 3 -10
      Ainola A/Helin T - Leutola A/Neumann K

261 KUTE - Spin Doctors 6 - 6
      Starck J/Stenström R - Kohvakka V/Viljanen J

___________________________________________________________________
10. kierros
262 Fixi - Team - Spin Doctors 10 - 5
      Kinnunen D/Vaurola S - Kohvakka V/Manner O

263 Space Ace - KUTE 12 - 2
      Leutola A/Pietikäinen J - Keskiaho K/Starck J

264 Karvapallo - Ei Rajoja 8 - 3
      Hertsi J/Pertti M - Eerola K/Joki O

___________________________________________________________________
11. kierros
265 Ei Rajoja - Fixi - Team 8 - 3
      Joki O/Kärna M - Kinnunen D/Kinnunen K

266 Karvapallo - KUTE 5 - 7
      Järvinen L/Laura O - Jyrki M/Niemi K

267 Space Ace - Spin Doctors 10 - 3
      Lipponen T/Pietikäinen J - Rantahalme M/Viljanen J

___________________________________________________________________
12. kierros
268 Fixi - Team - Space Ace 7 - 9
      Kinnunen K/Myllykangas M - Nieminen J/Pietikäinen J

269 Spin Doctors - Karvapallo 9 - 4
      Lipponen N/Plotnikov I - Laura O/Pertti M

270 KUTE - Ei Rajoja 5 - 7
      Starck J/Ukko J - Helin T/Joki O

___________________________________________________________________
13. kierros
271 Fixi - Team - KUTE

272 Ei Rajoja - Spin Doctors

273 Karvapallo - Space Ace

___________________________________________________________________
14. kierros
274 Karvapallo - Fixi - Team

275 Space Ace - Ei Rajoja

276 Spin Doctors - KUTE

___________________________________________________________________
15. kierros
277 Spin Doctors - Fixi - Team

278 KUTE - Space Ace

279 Ei Rajoja - Karvapallo

___________________________________________________________________
16. kierros
280 Fixi - Team - Ei Rajoja

281 KUTE - Karvapallo

282 Spin Doctors - Space Ace

___________________________________________________________________
17. kierros
283 Space Ace - Fixi - Team

284 Karvapallo - Spin Doctors

285 Ei Rajoja - KUTE

___________________________________________________________________
18. kierros
286 KUTE - Fixi - Team

287 Spin Doctors - Ei Rajoja

288 Space Ace - Karvapallo

___________________________________________________________________
19. kierros
289 Fixi - Team - Karvapallo

290 Ei Rajoja - Space Ace

291 KUTE - Spin Doctors

___________________________________________________________________
20. kierros
292 Fixi - Team - Spin Doctors

293 Space Ace - KUTE

294 Karvapallo - Ei Rajoja


Senior Tour alkusarja

___________________________________________________________________
1. kierros
295 Breakpoint - HOJAA SR 5 - 7
      Ojala P/Toje E - Rantsalo J/Veltheim J

296 Kentlemannit - Kuusysi Seniors 1 -13
      Kauranen E/Pääkkönen J - Kallio R/Tuomimäki H

297 Lobby - McVintage 10 - 4
      Haapamäki H/Keyriläinen H - Korvenranta /Vepsäläinen R

298 OHOH - PaPeRi 8 - 3
      Ketolainen J/Semeri J - Korhonen M/Saloranta M

299 Playback - Rollarit 5 - 7
      Lampinen H/Rohtla R - Nikunen H/Santonen J

300 RSSP - Zen Tuupparit 13 - 2
      Pulkkinen E/Rapo R - Blumen R/Rosberg U

___________________________________________________________________
2. kierros
301 Zen Tuupparit - Playback 7 - 5
      Blumen R/Manninen J - Ruokonen P/Viljanen M

302 Rollarit - OHOH 9 - 4
      Kinnunen I/Santonen J - Hirvikoski O/Juntunen J

303 PaPeRi - Lobby 7 - 7
      Kumpulainen R/Nyholm R - Immonen J/Semeri V

304 McVintage - Kentlemannit 10 - 2
      Leinonen J/Vepsäläinen R - Hertsi J/Pajula H

305 Kuusysi Seniors - Breakpoint 9 - 4
      Eloranta K/Ottela J - Mielonen E/Torikka H

306 HOJAA SR - 6Pack 3 - 7
      Pakkanen P/Vuorinen R - Pelkonen P/Piirainen R

___________________________________________________________________
3. kierros
307 6Pack - Kuusysi Seniors 5 - 5
      Golnick K/Savolainen A - Eloranta K/Kallio R

308 Breakpoint - McVintage 1 -11
      Kiilholma P/Talka J - Korvenranta /Leinonen M

309 Kentlemannit - PaPeRi 3 -10
      Järvinen L/Mattila P - Korhonen M/Saloranta M

310 Lobby - Rollarit 4 -10
      Laukkanen H/Salmio A - Hellsten J/Toivanen M

311 OHOH - Zen Tuupparit 5 - 5
      Rajala S/Semeri M - Ajanki A/Blumen R

312 Playback - RSSP 3 -12
      Ekholm K/Rönkkö E - Räty I/Suuronen J

___________________________________________________________________
4. kierros
313 RSSP - OHOH 6 - 6
      Savitie S/Tuomela T - Lahtinen T/Semeri J

314 Zen Tuupparit - Lobby 6 - 8
      Blumen R/Luukkanen J - Katajamäki H/Keyriläinen H

315 Rollarit - Kentlemannit 10 - 4
      Kinnunen I/Larvus M - Mattila P/Pääkkönen J

316 PaPeRi - Breakpoint 9 - 2
      Kumpulainen R/Nyholm R - Kiilholma P/Torikka H

317 McVintage - 6Pack 7 - 5
      Korvenranta /Stucki J - Golnick K/Nikkinen M

318 Kuusysi Seniors - HOJAA SR 7 - 5
      Eloranta K/Salonen S - Antila J/Vuorinen R

___________________________________________________________________
5. kierros
319 HOJAA SR - McVintage 6 - 6
      Pakkanen P/Veltheim J - Leinonen J/Stucki J

320 6Pack - PaPeRi 3 - 5
      Luoma P/Saario J - Korhonen M/Nyholm R

321 Breakpoint - Rollarit 6 -10
      Mielonen E/Toje E - Hellsten J/Ollberg L

322 Kentlemannit - Zen Tuupparit 6 - 6
      Kauranen E/Pajula H - Pukka M/Tanska V

323 Lobby - RSSP 0 -14
      Immonen J/Keyriläinen H - Pulkkinen E/Suuronen J

324 OHOH - Playback 8 - 3
      Hirvikoski O/Juntunen J - Lampinen H/Larjo J

___________________________________________________________________
6. kierros
325 Playback - Lobby 4 - 6
      Ekholm K/Ruokonen P - Laukkanen H/Salmio A

326 RSSP - Kentlemannit 13 - 2
      Rapo R/Savitie S - Järvinen L/Pääkkönen J

327 Zen Tuupparit - Breakpoint 6 - 4
      Aaltonen M/Mäkinen A - Kiilholma P/Talka J

328 Rollarit - 6Pack 8 - 3
      Larvus M/Nikunen H - Piirainen R/Savolainen A

329 PaPeRi - HOJAA SR 7 - 5
      Korhonen M/Kumpulainen R - Rantsalo J/Veltheim J

330 McVintage - Kuusysi Seniors 3 -11
      Stucki J/Vepsäläinen R - Annunen J/Tuomimäki H

___________________________________________________________________
7. kierros
331 Kuusysi Seniors - PaPeRi 7 - 3
      Salonen S/Tuomimäki H - Kostiainen P/Saloranta M

332 HOJAA SR - Rollarit 2 -11
      Rantsalo J/Veltheim J - Hellsten J/Toivanen M

333 6Pack - Zen Tuupparit 8 - 5
      Luoma P/Saario J - Ajanki A/Luukkanen J

334 Breakpoint - RSSP 3 - 8
      Mielonen E/Ojala P - Suuronen J/Tuomela T

335 Kentlemannit - Playback 9 - 3
      Hertsi J/Pajula H - Ekholm K/Viljanen M

336 Lobby - OHOH 4 - 8
      Katajamäki H/Keyriläinen H - Lahtinen T/Semeri M

___________________________________________________________________
8. kierros
337 OHOH - Kentlemannit 8 - 2
      Semeri M/Tiainen T - Järvinen L/Kauranen E

338 Playback - Breakpoint 10 - 4
      Rohtla R/Ruokonen P - Ojala P/Torikka H

339 RSSP - 6Pack 4 - 6
      Suuronen J/Tuomela T - Golnick K/Pelkonen P

340 Zen Tuupparit - HOJAA SR 3 - 9
      Luukkanen J/Tanska V - Antila J/Vuorinen R

341 Rollarit - Kuusysi Seniors 10 - 4
      Kinnunen I/Toivanen M - Eloranta K/Ottela J

342 PaPeRi - McVintage 3 - 7
      Korhonen M/Nyholm R - Leinonen J/Vepsäläinen R

___________________________________________________________________
9. kierros
343 McVintage - Rollarit 9 - 5
      Leinonen M/Vepsäläinen R - Larvus M/Santonen J

344 Kuusysi Seniors - Zen Tuupparit 11 - 1
      Annunen J/Salonen S - Manninen J/Tanska V

345 HOJAA SR - RSSP 5 - 8
      Antila J/Pakkanen P - Rapo R/Savitie S

346 6Pack - Playback 8 - 5
      Pelkonen P/Savolainen A - Larjo J/Rohtla R

347 Breakpoint - OHOH 8 - 5
      Ojala P/Peltonen J - Juntunen J/Semeri J

348 Kentlemannit - Lobby 2 - 8
      Mattila P/Pääkkönen J - Immonen J/Laukkanen H

___________________________________________________________________
10. kierros
349 Lobby - Breakpoint 9 - 2
      Haapamäki H/Laukkanen H - Kiilholma P/Toje E

350 OHOH - 6Pack 7 - 4
      Ketolainen J/Rajala S - Golnick K/Piirainen R

351 Playback - HOJAA SR 1 -13
      Ekholm K/Viljanen M - Antila J/Vuorinen R

352 RSSP - Kuusysi Seniors 8 - 4
      Pulkkinen E/Tuomela T - Annunen J/Kallio R

353 Zen Tuupparit - McVintage 2 -12
      Manninen J/Pukka M - Stucki J/Vepsäläinen R

354 Rollarit - PaPeRi 12 - 3
      Kinnunen I/Nikunen H - Korhonen M/Kostiainen P

___________________________________________________________________
11. kierros
355 PaPeRi - Zen Tuupparit 6 - 4
      Kumpulainen R/Saloranta M - Ajanki A/Tanska V

356 McVintage - RSSP 2 -10
      Leinonen J/Stucki J - Räty I/Savitie S

357 Kuusysi Seniors - Playback 15 - 0
      Annunen J/Kallio R - Rönkkö E/Viljanen M

358 HOJAA SR - OHOH 5 - 8
      Antila J/Pakkanen P - Juntunen J/Ketolainen J

359 6Pack - Lobby 7 - 7
      Golnick K/Nikkinen M - Haapamäki H/Semeri V

360 Breakpoint - Kentlemannit 4 - 8
      Peltonen J/Talka J - Hertsi J/Pajula H

___________________________________________________________________
12. kierros
361 Kentlemannit - 6Pack 4 - 6
      Järvinen L/Kauranen E - Luoma P/Pelkonen P

362 Lobby - HOJAA SR 6 - 6
      Laukkanen H/Semeri V - Rantsalo J/Veltheim J

363 OHOH - Kuusysi Seniors 1 -11
      Juntunen J/Semeri J - Annunen J/Kallio R

364 Playback - McVintage 1 -12
      Ekholm K/Larjo J - Hälinen E/Korvenranta

365 RSSP - PaPeRi 10 - 3
      Rapo R/Tuomela T - Kostiainen P/Nyholm R

366 Zen Tuupparit - Rollarit 3 -12
      Luukkanen J/Mäkinen A - Hellsten J/Ollberg L

___________________________________________________________________
13. kierros
367 Rollarit - RSSP 7 - 7
      Kinnunen I/Santonen J - Pulkkinen E/Räty I

368 PaPeRi - Playback 4 - 8
      Kumpulainen R/Nyholm R - Rohtla R/Rönkkö E

369 McVintage - OHOH 5 - 7
      Hälinen E/Vepsäläinen R - Ketolainen J/Tiainen T

370 Kuusysi Seniors - Lobby 12 - 2
      Kallio R/Ottela J - Salmio A/Semeri V

371 HOJAA SR - Kentlemannit 9 - 2
      Antila J/Rantsalo J - Hertsi J/Mattila P

372 6Pack - Breakpoint 6 - 6
      Nikkinen M/Piirainen R - Mielonen E/Peltonen J


Senior Tour ylempi jatkosarja

___________________________________________________________________
1. kierros
373 RSSP - Rollarit 8 - 6
      Pulkkinen E/Räty I - Kinnunen I/Santonen J

374 Kuusysi Seniors - OHOH 8 - 3
      Eloranta K/Kallio R - Ketolainen J/Semeri M

375 McVintage - 6Pack 10 - 2
      Stucki J/Vepsäläinen R - Luoma P/Saario J

___________________________________________________________________
2. kierros
376 Rollarit - McVintage 0 - 8
      Hellsten J/Larvus M - Leinonen J/Vepsäläinen R

377 6Pack - Kuusysi Seniors 1 -11
      Piirainen R/Savolainen A - Annunen J/Salonen S

378 OHOH - RSSP 3 -10
      Ketolainen J/Lahtinen T - Räty I/Tuomela T

___________________________________________________________________
3. kierros
379 Rollarit - OHOH 6 - 8
      Ollberg L/Toivanen M - Lahtinen T/Tiainen T

380 RSSP - 6Pack 9 - 4
      Pulkkinen E/Rapo R - Golnick K/Nikkinen M

381 Kuusysi Seniors - McVintage 12 - 1
      Annunen J/Ottela J - Leinonen M/Vepsäläinen R

___________________________________________________________________
4. kierros
382 Kuusysi Seniors - Rollarit

383 McVintage - RSSP

384 6Pack - OHOH

___________________________________________________________________
5. kierros
385 6Pack - Rollarit

386 OHOH - McVintage

387 RSSP - Kuusysi Seniors

___________________________________________________________________
6. kierros
388 Rollarit - RSSP

389 OHOH - Kuusysi Seniors

390 6Pack - McVintage

___________________________________________________________________
7. kierros
391 McVintage - Rollarit

392 Kuusysi Seniors - 6Pack

393 RSSP - OHOH

___________________________________________________________________
8. kierros
394 OHOH - Rollarit

395 6Pack - RSSP

396 McVintage - Kuusysi Seniors

___________________________________________________________________
9. kierros
397 Rollarit - Kuusysi Seniors

398 RSSP - McVintage

399 OHOH - 6Pack

___________________________________________________________________
10. kierros
400 Rollarit - 6Pack

401 McVintage - OHOH

402 Kuusysi Seniors - RSSP


Senior Tour alempi jatkosarja

___________________________________________________________________
1. kierros
403 PaPeRi - HOJAA SR 6 - 9
      Korhonen M/Kostiainen P - Veltheim J/Vuorinen R

404 Zen Tuupparit - Kentlemannit 7 - 5
      Ajanki A/Manninen J - Kauranen E/Pajula H

405 Playback - Breakpoint 6 - 6
      Ekholm K/Lampinen H - Peltonen J/Talka J

___________________________________________________________________
2. kierros
406 Breakpoint - Zen Tuupparit 4 - 7
      Toje E/Torikka H - Luukkanen J/Manninen J

407 Kentlemannit - PaPeRi 1 -11
      Järvinen L/Kauranen E - Nyholm R/Saloranta M

408 HOJAA SR - Lobby 5 - 8
      Antila J/Veltheim J - Keyriläinen H/Laukkanen H

___________________________________________________________________
3. kierros
409 Lobby - Kentlemannit 7 - 7
      Katajamäki H/Keyriläinen H - Mattila P/Pajula H

410 PaPeRi - Breakpoint 7 - 5
      Korhonen M/Kostiainen P - Ojala P/Talka J

411 Zen Tuupparit - Playback 2 - 9
      Ajanki A/Tanska V - Rohtla R/Ruokonen P

___________________________________________________________________
4. kierros
412 Playback - PaPeRi 4 - 7
      Larjo J/Viljanen M - Korhonen M/Saloranta M

413 Breakpoint - Lobby 7 - 3
      Mielonen E/Torikka H - Immonen J/Semeri V

414 Kentlemannit - HOJAA SR 6 - 4
      Hertsi J/Pajula H - Pakkanen P/Rantsalo J

___________________________________________________________________
5. kierros
415 HOJAA SR - Breakpoint

416 Lobby - Playback

417 PaPeRi - Zen Tuupparit

___________________________________________________________________
6. kierros
418 Zen Tuupparit - Lobby

419 Playback - HOJAA SR

420 Breakpoint - Kentlemannit

___________________________________________________________________
7. kierros
421 Kentlemannit - Playback

422 HOJAA SR - Zen Tuupparit

423 Lobby - PaPeRi

___________________________________________________________________
8. kierros
424 HOJAA SR - PaPeRi

425 Kentlemannit - Zen Tuupparit

426 Breakpoint - Playback

___________________________________________________________________
9. kierros
427 Zen Tuupparit - Breakpoint

428 PaPeRi - Kentlemannit

429 Lobby - HOJAA SR

___________________________________________________________________
10. kierros
430 Kentlemannit - Lobby

431 Breakpoint - PaPeRi

432 Playback - Zen Tuupparit

___________________________________________________________________
11. kierros
433 PaPeRi - Playback

434 Lobby - Breakpoint

435 HOJAA SR - Kentlemannit

___________________________________________________________________
12. kierros
436 Breakpoint - HOJAA SR

437 Playback - Lobby

438 Zen Tuupparit - PaPeRi

___________________________________________________________________
13. kierros
439 Lobby - Zen Tuupparit

440 HOJAA SR - Playback

441 Kentlemannit - Breakpoint

___________________________________________________________________
14. kierros
442 Playback - Kentlemannit

443 Zen Tuupparit - HOJAA SR

444 PaPeRi - Lobby